Street Fighter 6’nın açık beta tarihleri belli oldu

Capcom, Street Fighter 6 için açık beta düzenleyeceğini duyurdu. Oyuncular yakında dövüş serisinin yeni oyununu deneyebilecek.

Beta süreci, PS5, Xbox Series X/S ve Steam kullanıcıları için 19 Mayıs Cuma TSİ 10:00’da başlayacak ve 22 Mayıs Pazartesi aynı saate sona erecek.

Denemeye katılmak isteyen konsol oyuncularının PS Plus veya Xbox Live Gold aboneliği olmasına gerek yok. Ancak hizmetler tam sürümde çevrimiçi oyun için gerekli olacak.

Ek olarak, Capcom ID’si olmayan oyuncuların kayıt olması ve tercih ettikleri platforma bağlamaları gerekecek. Vakit kaybetmek istemeyenler açık beta başlamadan önce buradan kaydolabilirler.

Street Fighter 6 açık betası neler sunacak?

Capcom, açık betanın Aralık 2022’de gerçekleşen ikinci kapalı betada olan aynı oynanabilir karakterlere ve içeriğe sahip olacağını söylüyor.

Oyuncular Ryu, Ken, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri, Luke ve Jamie arasından seçim yapabilecek. Ayrıca Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Byron Taylor, Tian Hong Yuan, Macho Ring ve Training Room sahnelerinde dövüşebilecek.

Katılımcılar bir karakter yaratabilecek ve Ranked Maçlara, Casual Maçlara, Battle Hub Maçlarına ve Açık Turnuvalara katılabilecekler. Çapraz platform desteğiyle farklı platformlardaki oyuncular eşleşebilecek.

Street Fighter 6, 2 Haziran’da PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC için gelecek. Oyunun tam sürümde sunacağı 18 kişilik dövüşçü kadrosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, dövüşçü kadrosuna birinci yılda dört yeni dövüşçü eklenecek. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.