Street Fighter 6 demosu PS5 ve PS4 için yayınlandı

Capcom, Street Fighter 6 demosunu PS5 ve PS4 için yayınladı. Deneme sürümü diğer platformlara da yakında gelecek.

Demo, 26 Nisan’da Xbox Series X/S ve Steam’e gelecek. Ücretsiz deneme, tek oyunculu Dünya Turu modunun ilk kısmını ve Dövüş Alanı’ndaki bazı modları görmenize izin veriyor.

Street Fighter 6, World Tour

Savaş Merkezi (Battle Hub) demoda yer almadı. Ayrıca Dünya Turu ilerlemesi de tam sürüme taşınamayacak. Ancak avatar görünümü, aynı platformda olmak şartıyla tam sürümde kullanılabilecek.

Dünya Turu, kendi karakterinizi yaratmanıza, Metro City ve ötesini keşfetmenize ve kendi stillerini ve tekniklerini öğretecek Ustalarla tanışmanıza olanak tanıyor.

Ryu ve Luke, Genbu Tapınağı ve Eğitim Odası aşamalarında oynanabilir karakterler olarak yer alıyor. Street Fighter 6 demo fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Capcom dün Street Fighter 6 Showcase etkinliğiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Eğer yayını kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz.

Popüler dövüş serisinin yeni oyunu, 2 Haziran 2023’te PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Dövüşçü kadrosu oyun çıktığında 18 karakterden oluşacak. Listeye buradan ulaşabilirsiniz.

Street Fighter 6’nın yanı sıra Mortal Kombat 12 ve Tekken 8 de oyuncularla buluşacak. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.