The Dark Pictures geliştiricisi Supermassive, çok oyunculu yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Until Dawn ve The Dark Pictures geliştiricisi Supermassive Games, henüz duyurulmamış yeni bir oyun için iş ilanı verdi. Stüdyo, Twitter hesabından yaptığı duyuruda yeni projesi için çok oyunculu oyun tasarımcısı aradığını bildirdi.

Supermassive, iş tanımında çok oyunculu dövüş, ilerleme ve eğitim sistemleri oluşturabilecek birini aradığını belirtiyor. Adaylarda aranan temel beceriler arasında dengeleme, gecikme telafisi ve çevrimiçi ekonomiler var. Loncalar ve etkinlikler gibi sosyal özelliklerden de bahsediliyor. Oyuncu için ödüllendirici, görsel olarak heyecan verici ve canlandırıcı bir deneyim bekleniyor.

Yukarıda görülen iş ilanında “Henüz duyurulmamış yeni bir proje üzerinde çalışmak üzere son derece yetenekli, motive ve deneyimli birini arıyoruz. Savaştan ilerleme sistemlerine kadar çeşitli ve ilgi çekici çok oyunculu sistemler oluşturmak için tasarım, mühendislik, sanat ve animasyon ekipleriyle iş birliği yapacaksınız.” ifadeleri yer alıyor.

Supermassive Games, hayatta kalma korku türünden uzaklaşacak gibi görünse de, çok oyunculu oyunlara tamamen yabancı değil. Stüdyo, kendi projelerinin yanı sıra Sony ile iş birliği yaptığı süre boyunca, Killzone HD ve LittleBigPlanet DLC’si üzerinde çalışmıştı.

Şu anda Supermassive’in yeni oyununa dair şimdilik hiçbir fikrimiz yok. Gizemli çok oyunculu projesi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.