Tales of Arise’ın ücretsiz demosu önümüzdeki hafta konsollara geliyor

Bandai Namco’nun uzun süredir devam eden RPG serisinin bir sonraki oyunu olan Tales of Arise, önümüzdeki ay konsollar ve PC için piyasaya sürülecek. Yayıncı, oyunun demo sürümünün 18 Ağustos‘ta ücretsiz olarak yayınlanacağını duyurdu.

Tales of Arise’ın demo sürümü sadece PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için gelecek. Bandai Namco, PC oyuncularının yer almayacağı demo hakkında herhangi bir ayrıntı sunmadı. Bu nedenle deneme sürümü hakkında hiçbir bilgimiz yok ve sınırlı süreli bir demo olup olmayacağını onaylayamıyoruz.

Tales of Arise, birinci sınıf JRPG deneyimi sunacak

Tales of Arise, 300 yıllık zulmün ardından Blazing Sword‘u kuşanarak gizemli bir kızla beraber baskıcı zalimlere karşı savaşacağınız bir RPG oyunu. Oyunda yeni nesil grafiklerle tasarlanmış karakterlerle beraber bir özgürlük mücadelesine şahit olacaksınız.

Apayrı dünyalarda doğmuş iki kişinin, kaderlerini değiştirip yeni bir gelecek yaratma arayışlarıyla başlayan macera, çeşitli karakterleri, sezgisel ve ödüllendirici dövüş sistemi ve uğruna savaşmaya değecek güzellikte bir dünyada geçen büyüleyici hikâyesiyle birinci sınıf bir JRPG deneyimi sunacak. Kutuplaşmış Renan ve Dahna dünyalarının kaderini belirleyecek ana karakterler Alphen ve Shionne; zorlukların üstesinden gelerek, eşsiz arkadaş grubuyla birlikte büyüyecek.

Eşsiz ve doğayla iç içe ortamların günün zamanına göre değiştiği Dahna dünyasını keşfederken, kayalık arazilere tırmanacak, derelerde yüzecek, kamp ateşi etrafında toplanacak ve uzaylı bir gezegenin efendisini yenerek halkı özgürlüğe kavuşturacaksınız. Yeni Boost Strike sistemiyle artık Arte, Boost Attack ve Boost Strike gibi güçlü saldırılardan oluşan kombolarınızı grup üyeleriyle birlikte yapabileceksiniz.

Tales of Arise, 10 Eylül‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun hakkında gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.