Test Drive Unlimited Solar Crown’ın çıkış tarihi duyuruldu

Fransız yayıncı Nacon, düzenlediği etkinlik sırasında Test Drive Unlimited Solar Crown ve diğer bazı oyunlarının çıkış tarihlerini açıkladı. Yarış serisinin yeni oyunu 22 Eylül 2022’de çıkacak. Nacon sadece çıkış tarihini duyurmakla kalmadı, sinematik fragman eşliğinde oyunun Hong Kong‘da geçtiğini doğruladı.

Test Drive Unlimited Solar Crown, 22 Eylül 2022 tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Geliştirici KT Racing, açık dünya yarış oyununun serinin önceden yer aldığı Oahu ve Ibiza bölgelerinin ardından Hong Kong’da geçeceğini ve bölgeyi 1:1 ölçekte yeniden oluşturduklarını söylüyor. Oyunda kentsel bölgelerin yanı sıra ormanları, dağları, bataklıkları ve plajları keşfedebileceksiniz.

Test Drive Unlimited Solar Crown fragmanı:

Nacon Connect etkinliğinde oyunun geçtiği bölge hakkında daha fazla ayrıntıya yer veren bir CGI fragmanı yayınlandı. Görüntülerde Hong Kong’un çamurlu kıyılarından neon ışıklı sokaklarına ve görkemli tepelerine kadar kentsel çeşitlilik ve çarpıcı görseller yer alıyor. Oyuncuları, farklı ortamların getirdiği zorluklarda kıran kırana bir yarış deneyimi bekliyor olacak.

Test Drive Unlimited serisinin yeni oyunu, yaklaşık 10 yıllık bir aranın ardından oyuncularla buluşacak. Hong Kong, elbette Shenmue 2’den Sleeping Dogs’a kadar video oyunları için popüler bir alan olmuştu. Oyunda bir yarış turnuvasının yanı sıra iki klan, Streets ve Sharps arasında bir çatışma olacak. Klanlardan birine katılacak, rütbe atlamaya çalışacak ve rakip klanı devirmeye çalışacaksınız.

Nacon, ayrıca The Lord of the Rings: Gollum, RoboCop: Rogue City, Steelrising ve daha birçok oyuna daha yer verdi. Etkinlikteki oyunlara dair diğer haberler için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.