The Dark Pictures Anthology: House of Ashes’ın çıkış tarihi duyuruldu

Bandai Namco, Summer Games Fest etkinliği sırasında The Dark Pictures Anthology: House of Ashes‘ın çıkış tarihini hikaye fragmanı ile birlikte duyurdu. Serinin üçüncü oyunu, 22 Ekim 2021 tarihinde Pazuzu Edition ile birlikte piyasaya sürülecek.

Sekiz bölümlük The Dark Pictures serinin üçüncü oyunu için hikayeleri anlatan Pip Torrens tarafından seslendirilen yeni bir fragman geldi. House of Ashes, 2003 yılında Irak’ta kurulan bir askeri birliğin kimyasal silahları araştırmak için Zagros dağlarındaki bir yeraltı depolama tesisine gönderilmesini konu alıyor. Birlik, Çavuş Salim Othman liderliğindeki Irak kuvvetleri tarafından pusuya düşürülüyor.

İki grup tarafında çıkan savaş sırasında, bir deprem yeri yarıyor ve her iki taraf da gömülü bir Sümer tapınağının kalıntılarına düşüyor. Bu harabeler, kadim ve şeytani varlıklara ev sahipliği yapıyor ve davetsiz misafirlerin gelişinden memnun olmuyor. Daha fazlası için aşağıdaki hikaye fragmanını izleyebilirsiniz.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes hikaye fragmanı:

Hikaye fragmanı ayrıca Pazuzu Edition‘a kapsamlı bir bakış sunuyor. House of Ashes’ın bu özel sürümünde oyunun Xbox, PS4 veya PS5 kopyası, bir koleksiyoncu kutusu (Collector’s Box), özel çıkartmalar, oyunun posteri, metal bir rozet ve 9x9x10cm boyutlarında bir yeraltı yaratığı figürü yer alacak. Oyuncular ister standart sürüm ister Pazuzu Edition için ön sipariş versinler, oyunu ilk kez tamamlayana kadar normalde erişemeyecekleri farklı oynanabilir karakterlere sahip sahneleri içeren Curator’s Cut‘a ilk günden erişim elde edecek. Ayrıca Curator’s Cut, oyunculara farklı sonuçlara ulaşmalarını sağlayan yeni seçimler de sunacak.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, Man of Medan ve Little Hope‘u da içeren Triple Pack‘in bir parçası olarak da satışa sunulacak. Oyuncular bu paketle üç oyunun yanı sıra 4 diskli bir metal kutu, bir Dark Pictures kumaş haritası ve üç farklı oyundan üç rozet alacaklar. Ayrıca yine Curator’s Cut’a ilk günden erişim sağlayabilecekler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.