The Dark Pictures serisinin dördüncü oyunu The Devil In Me ismiyle gelebilir

Bandai Namco geçtiğimiz ay The Dark Pictures Anthology: House of Ashes‘ın çıkış tarihini hikaye fragmanı ile birlikte duyurmuştu. Serinin üçüncü oyunu Ekim ayında piyasaya sürülecek. Geliştirici Supermassive Games’in yaptığı yeni ticari marka başvurusuna göre serinin sonraki oyunu The Dark Pictures: The Devil In Me ismiyle gelebilir.

Supermassive Games, The Dark Pictures: The Devil In Me ismini geçtiğimiz ay kaydetti. Sekiz oyundan oluşması planlanan The Dark Pictures Anthology’nin dördüncü oyunu bu isimle gelebilir. Patent başvurusunda oyunun kapak fotoğrafı da (aşağıda) yer aldı. İlk iki oyun Man of Medan ve Little Hope’un ardından, üçüncü bölüm House of Ashes ise 22 Ekim 2021’de oyuncularla buluşacak. The Devil In Me, herhangi bir erteleme olmaması halinde önümüzdeki yıl gelebilir.

The Dark Pictures: The Devil In Me hakkında herhangi bir bilgi yok

The Dark Pictures: The Devil In Me

The Dark Pictures Anthology’nin ilk oyunu Man of Medan, 5 arkadaşın birlikte çıktıkları dalış gezisinin uğursuz bir fırtına ile kabusa dönüşünü konu alıyordu. Oyuncular, hayalet bir gemide tüyleri diken diken eden bir maceraya atılıyorlardı. İkinci oyun, terkedilmiş Little Hope kasabasında kapana kısılarak mahsur kalan 4 üniversite öğrencisinin ve hocalarının yoğun sisin içinde acımasız bir şekilde onları kovalayan korkunç hayaletlerden kaçışını anlatıyordu.

House of Ashes, Irak Savaşı’nın bitmesiyle kitle imha silahları arayan Özel Kuvvetler’in esrarengiz yaratıkların yuva edindiği gömülü bir Sümer tapınağını keşfetmesini konu alacak. Ekim ayında piyasaya sürülecek olan oyun hakkında ayrıntılı bilgiye ve hikaye fragmanına buradan göz atabilirsiniz. Supermassive, PlayStation 4’e özel hayatta kalma korku oyunu Until Dawn ile başarıya ulaştıktan sonra, hayranların The Dark Pictures serisi için büyük umutları vardı, ancak ilk iki oyun beklenen etkiyi yaratamadı.

The Dark Pictures: The Devil In Me’nin çıkış tarihi ve hikayesi hakkında şu anda elimizde hiçbir bilgi yok. Serinin bir sonraki oyunu için gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.