The Dark Pictures: The Devil In Me, ilk sezonun son oyunu olacak

The Dark Pictures: House of Ashes bugün piyasaya sürüldü ve oyunun sonunda serinin bir sonraki bölümü için kısa bir fragmanın yer aldığı görüldü. Dördüncü oyun, The Dark Pictures: The Devil In Me ismiyle gelecek ve ilk sezonun son oyunu olacak.

Daha önce Supermassive Games tarafından yapıldığı keşfedilen bir ticari marka başvurusu, oyunun ismini ve siyah beyaz logosunu ortaya çıkarmıştı. House of Ashes’ta bulunan kısa fragmanda, insan cesedine uygulanan hidrolik sistemlerle yaratılan Frankenstein tarzı bir canavar ve onun karanlık mimarı görülüyor. Ayrıca videonun sonunda “Season One finale” ifadesi yer alıyor.

The Dark Pictures: The Devil In Me fragmanı

Man of Medan, dalışa çıktıktan sonra bir hayalet gemide mahsur kalan beş arkadaşın hikayesiyle başladı. Little Hope, bir otobüs kazasından sağ kurtulan bir grup öğrencinin ıssız bir hayalet kasabadaki maceralarını anlattı. Yeni oyun House of Ashes ise Irak Savaşı’nın sonunda kitle imha silahlarını arayan Özel Kuvvetler ekibinin eski bir Sümer tapınağını keşfini ve başlarına gelen karanlık olayları konu alıyor.

The Dark Pictures: The Devil In Me, serideki dördüncü oyun olarak gelecek ve sezon finali olacak. Oyun muhtemelen yine ayrı olarak veya Season One paketinin bir parçası olarak satın alınabilecek. Bandai Namco ve Supermassive Games, yine oldukça karanlık bir temaya sahip olduğu görülen yeni oyun hakkında yakında daha fazlasını açıklayacaktır.

Korku ve hayatta kalma serisinin bir sonraki oyunu The Devil In Me için gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.