The Elder Scrolls Online: Deadlands, 2021’in son DLC’si olacak

The Elder Scrolls Online: Deadlands DLC’si, bir yıl boyunca devam eden Gates of Oblivion macerasını sonlandıracak. The Elder Scrolls IV: Oblivion’dan tanıdık ortamlara sahip olan aksiyon dolu 20 saatlik final, oyuncuların Dagon’a karşı mücadelede yeni alanları keşfetmesine ve yeni müttefikler bulmasına olanak tanıyacak.

Deadlands genişlemesi, 1 Kasım 2021’de çıkacak ve ESO Plus’ın bir parçası olarak ya da Crown Store’dan alınabilecek. Üç ana yeni alan Burn, Sever ve Fargrave olarak açıklandı. Burn, tamamen metal ve ateşten oluşuyor. Sever, rüzgarlar ve fırtınalar içeren yeni bir bölge olacak. Fargrave, dev iskeletlerle çevrili The Elder Scrolls Online’da şimdiye kadar görülen en büyük şehirlerden biri olarak tanımlanıyor.

The Elder Scrolls Online için İspanyolca dil seçeneği yolda

The Elder Scrolls Online, 2022 yılına planlanan yeni bir güncellemeyle dil seçenekleri arasına İspanyolca‘yı ekleyecek. Yeni dil seçeneği, oyunun tüm geçmiş, şimdiki ve gelecekteki güncellemelerinin yanı sıra tüm oyun içi metinlere ve altyazılara gelecek. Popüler MMORPG oyunu 2014’teki lansmanından bu yana 240’tan fazla ülkeden 19 milyon oyuncuya sahip ve İspanyolca, devam eden yerelleştirme çabalarının bir parçası olacak.

Ayrıca şu anda, topluluğun Blackwood Pathfinder başarısını kazanarak ödüller elde etmek için birlikte çalışabildikleri oyun içi bir Bounties of Blackwood etkinliği devam ediyor. Etkinlik fragmanı ayrıca Deadlands DLC’sini ücretsiz açma imkanına işaret ediyor. Ödüller arasında ücretsiz bir Pellucid Swamp Jelly evcil hayvanı ve ücretsiz Shadows of Blackwood işaretleri bulunuyor. Etkinlik, 12 Ekim Salı günü TSİ 17:00‘ye kadar devam edecek.

The Elder Scrolls Online: Deadlands PC, Mac ve Stadia oyuncuları için 1 Kasım‘da; PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 16 Kasım‘da yayınlanacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.