The Game Awards 2021 etkinliğinin tarihi belli oldu

The Game Awards 2021 için beklenen tarih açıklandı. Yapımcı Geoff Keighley, oyun etkinliğinin 9 Aralık 2021‘de Los Angeles, California’daki Microsoft Theatre’dan canlı ve katılımcılar eşliğinde düzenleneceğini duyurdu.

The Game Awards, YouTube, Twitch ve diğer popüler sosyal medya platformları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Geçen yılki etkinlik COVID-19 salgını nedeniyle sanal olarak gerçekleşti. Ancak etkinlik, bir önceki yıla göre yüzde 84 artışla 83 milyon izleyici çekerek canlı yayın rekoru kırdı.

The Game Awards 2021 yüz yüze gerçekleşecek

Dünyanın en prestijli oyun etkinliklerinden biri olan The Game Awards, bu yıl yüz yüze bir izleyici kitlesiyle yapılacak olmasına rağmen kapılarını sadece davetlilere açacak ve koronavirüs tehdidine karşı sağlık ve güvenlik protokolleri işleyecek. The Game Awards 2021, ortak yayın içerecek ve ücretsiz bir 4K canlı yayın seçeneği sunacak.

The Game Awards etkinlikleri pek çok sürpriz duyuruya ev sahipliği yapıyor ve yılın en iyi oyunlarını ödüllendiriyor. Geçen yılki etkinlikte, Dragon Age 4, Call of Duty: Black Ops Cold War, Back 4 Blood, Returnal ve Oddworld: Soulstorm gibi oyunlar sergilendi. Ayrıca The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima gibi PlayStation’a özel oyunlar çok sayıda ödülle döndü.

The Game Awards 2021’in katılımcıları ve planlanan duyurular hakkında daha fazla bilgi ilerleyen zamanlarda açıklanacak. Etkinlikle ilgili haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Daha fazlası için The Game Awards’ın Twitter hesabına buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.