The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition duyuruldu

The Elder Scrolls V: Skyrim efsanesi, 2011 yılında hayatımıza girdi. İki yıl sonra Legendary Edition, oyunun üç DLC paketiyle birlikte piyasaya sürüldü. Oyun, 2017’de VR alanına girmeden önce, 2016 yılında Special Edition geldi. Şimdi de The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, 10. yıla özel olarak 11 Kasım 2021‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için gelecek. Bu sürüm, ana oyunu ve üç genişlemesini (Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn) içerecek. Ayrıca Creation Club’dan görevler, zindanlar, boss’lar, silahlar ve büyüler dahil olmak üzere 500’den fazla benzersiz içeriği beraberinde getirecek. Balık Tutma, Hayatta Kalma modu ve yeni Saints and Seducers görevleri gelecekte yayınlanacak.

The Elder Scrolls V: Skyrim nesiller arasında ücretsiz yükseltilebilecek

Skyrim’in Special Edition sürümüne sahip olanlar, 11 Kasım’da yeni nesil sürümlere ücretsiz olarak yükseltme yapabilecek. Ayrıca Special Edition sahipleri yeni içeriklere erişmek için Anniversary Edition yükseltmesi satın alabilecek. Anniversary Edition, oyunun şimdiye kadar çıkan beşinci sürümü olacak. Skyrim’in GTA 5 gibi yıllara meydan okuyan bir oyun olması Bethesda’nın bu kararında etkili oldu.

The Elder Scrolls VI hala tasarım aşamasında ve görünüşe göre uzun yıllar daha bekleyeceğiz. Üstelik Bethesda, Microsoft tarafından satın alındığı için PlayStation oyuncuları yeni oyunu göremeyebilir. En azından The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, PS4 ve PS5 oyuncuları için teselli olacaktır. Yeni nesil sürümlerin özellikleri henüz açıklanmasa da, grafik ve performans yükseltmeleri alacaklardır.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, oyunun göz alıcı, fantastik dünyasını yeni nesil donanımlara taşıyacak. Aksiyon RPG oyunu, yeni oyuncuların yanı sıra tecrübeli savaşçıların da gözdesi olacaktır.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.