The Last of Us Part 2’nin çok oyunculu veya battle royale oyunu gelebilir

The Last of Us Part 2, çok oyunculu moda sahip olacağına dair söylentilerine rağmen sadece tek oyunculu bir hikayeyeyle geldi. Ancak veri madencileri, oyun için bir zamanlar çok oyunculu modun planlanmış olabileceğini ve bu bileşenlerin Naughty Dog’un bağımsız çok oyunculu projesi için kullanılabileceğini düşünüyor. Ayrıca battle royale moduna işaret eden ipuçları da ortaya çıktı.

YouTuber Speclizer’ın ortaya çıkardığı en belirgin öğelerden biri, geniş bir oyun alanına işaret eden bir harita desteğiydi. Dahil edilen konumlar arasında bir benzin istasyonu, malikane, doğa merkezi ve motel gibi ilgi çekici bölgeleri olan Camallito Limanı, Camallito, Adler Park ve Adler Plaza yer alıyor. Bunların birçoğu, The Last of Us Part 2’nin hikayesinde gördüğümüz ortamlarla aynı.

The Last of Us Part 2

Harita boyutunun bir battle royale modu için tasarlanmış olabilmesi muhtemel görünüyor. Bölge adları, büyük bir harita oluşturmak için tek oyunculu hikayeden konumların bir araya getirildiğini ortaya koyuyor. Videoda yer almasa da, bir pusula, ifade çarkı, ifade çarkı ve genellikle sadece battle royale oyunlarında gördüğümüz bir oyuncu sayısı da keşfedildi.

Speclizer ayrıca amacı bilinmeyen bir el televizyonu ve çok oyunculu modda köpeklerin görülebileceğini düşündüğü bir tasma buldu. Ayrıca bir Dinleme Modu Cihazı da var. Yani nedenle tek oyunculu hikayenin dinleme modu, sadece cihazlar aracığıyla sunulan bir ayrıcalık olabilir. Ayrıca saldırı, yakın dövüş, keskin nişancı, gizlilik, destek ve taktiksel gibi altı farklı çok oyunculu sınıfa işaret eden başka varlıklar da keşfedildi. Ellie için bir kask ve gövde zırhı modelleri de var.

The Last of Us Part 2 battle royale moduna dair bulgular:

Elbette Naughty Dog, o zamandan beri bu projeyi sonlandırmış veya değiştirmiş olabilir. Ancak bir zamanlar bir çok oyunculu veya battle royale modu üzerinde çalışıldığı kesin görünüyor. Stüdyo, Factions modunu muazzam tek oyunculu hikayeye dahil edilebilecek ek bir modun ötesine geçtiğinden dolayı The Last of Us Part II’ye dahil etmeme kararı almıştı.

Daha önce Naughty Dog tarafından verilen iş ilanları, geliştiricinin hikaye odaklı oyunlarıyla aynı düzeyde ve kalitede olan bağımsız bir çok oyunculu oyuna işaret ediyordu. Bunun The Last of Us Part 2 dünyasında geçen bir battle royale oyunu mu yoksa orijinal Factions moduna daha yakın başka bir çok oyunculu oyun mu olduğu henüz belli değil.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.