The Lord of the Rings: Gollum kaç saatte bitiyor? Oynanış süresi belli oldu

The Lord of the Rings: Gollum önümüzdeki haftalarda oyuncularla buluşacak. Orta Dünya macerasınının ne kadar süreceği belli oldu.

Heyecanla beklenen yeni Yüzüklerin efendisi oyununun yapımcısı Harald Riegler, GamingBolt‘a konuştu. Riegler, röportaj sırasında merak edilen oynanış süresini açıkladı.

The Lord of the Rings: Gollum yaklaşık 20 saatte bitirilebilecek. Bu tahmini uzunluk dünyayı keşfetmek isteyenlere yönelik daha rahat bir oynanış için geçerli.

Yani keşfe fazla zaman harcamak istemeyenler ve sadece hikayeyi deneyimlemek isteyenler daha kısa sürede bitirebilecek.

The Lord of the Rings: Gollum

Riegler verdiği röportajda oyunun uzunluğu hakkında şunları söyledi:

“Güzel hazırlanmış ortamların keşfedilmesi ve diyalogların dinlenmesi ile oyunun rahat bir şekilde oynanması yaklaşık 20 saat sürecek. Hevesli macera oyuncuları oyunu daha hızlı bitirebilecekler, ancak herkese acele etmemesini ve Orta Dünya havasını solumasını tavsiye ediyoruz.”

Yüzük Kardeşliği’nde anlatılan olaylara paralel olarak geçen macera, Tek Yüzüğü geri almak için maceraya atılacağınız, hikaye odaklı bir aksiyon RPG oyunu olacak.

The Lord of the Rings, Gollum

Gollum, Orta Dünya’dan çeşitli bölgelerin ve J.R.R. Tolkien’in kitaplarından tanıdık yüzlerin yer aldığı yeni bir hikayenin kahramanı olacak. Hayatta kalmak için çeviklik ve sinsilik becerilerini kullanacak.

Verdiğiniz kararlar ve oynayış tarzınız Gollum’un kişiliğini etkileyecek. Gollum ve Sméagol arasındaki mücadelede tarafınızı seçebileceksiniz.

The Lord of the Rings: Gollum, 25 Mayıs’ta PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. Oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Sizce 20 saatlik oynanış tatmin edici bir süre mi? Oyun, Orta Dünya hasretinizi sonlandıracak kalitede mi? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.