Saints Row’un yeni fragmanı, oynanışı, dünyayı ve karakterleri gösteriyor

Saints Row serisi, oyuncuları yepyeni bir şehir ve yeni karakterler ve daha fazlasıyla yeniden başlıyor. Yayınlanan yeni bir videoda seslendirme sanatçısı Bryce Charles ve geliştirici Volition’daki ekip, projeyi daha derinlemesine anlatıyor. Ayrıca ilk kez oynanış görüntülerini ortaya koyuyor.

Yaratıcı ekibin başındaki Jim Boone, yeni Saints Row oyununun geliştirme sürecinde, kaliteyi nasıl en üst seviyeye çıkarabileceklerini bulmakta zorlandıklarını söyledi. Stüdyo başlangıçta ilham almak için serinin geçmişine baktı ancak bunu sınırlayıcı hissetti. Bu nedenle ekip orijinal seriden uzaklaşmayı seçti ve devam oyunu yapmak yerine seriyi yeniden başlatmaya karar verdi.

Saints Row

Saints Row, Amerika’nın güneybatısındaki Santo Ileso adlı kurgusal bir kasabada geçiyor ve geliştiriciler, ortamın göz alıcı manzaralarının yanı sıra seriyi yeniden başlatırken yeni fırsatlara yol açtığından bahsetti. Yeni oyun, oynanabilir karakter The Boss dahil olmak dört ana karaktere odaklanacak. Yolculuk boyunca kahramanımıza her biri farklı kişiliklere ve özelliklere sahip olan Eli, Nina ve Kevin eşlik edecek.

Aşağıdaki fragman, Santo Ileso’dan etkileyici manzaraların yanı sıra oyunda yer alan karakterlere odaklanıyor. Ayrıca karakterlerin kullanacağı silahlardan bazılarıyla çatışma sahneleri de var. Oyun her ne kadar çorak bir arazide geçiyor olsa da, karakterler ve ortamlar dünyayı oldukça renkli hale getiriyor. Ayrıca kahramanlarımızın, suç imparatorluklarının temellerini attığı bir sahneye de yer veriliyor.

Saints Row – Santo Ileso’ya Hoşgeldiniz

Saints Row, 25 Şubat 2022‘de PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’ye gelecek. Eğer kaçırdıysanız, oyunun duyurusunda gösterilen ilk fragmana ve diğer tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.