Tormented Souls’un çıkış tarihi duyuruldu: Demo sürümü çıktı

Resident Evil ve Silent Hill gibi oyunlardan ilham alan hayatta kalma korku oyunu Tormented Souls, 27 Ağustos’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC için gelecek. Geliştirici PQube daha önce onayladığı PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümlerinin daha sonraki bir tarihte çıkacağını açıkladı.

Tormented Souls’u satın almadan önce denemek isteyenler için yaklaşık 40 dakikalık bir demo yayınlandı. Demo sürümü sadece PS5 ve Steam aracılığıyla PC için yayınlandı. Çıkış tarihi ve demonun gelişiyle birlikte yeni sinematik fragman da paylaşıldı. Fragman, oyunun ürkütücü atmosferine ve korkunç karakterlerine ışık tutuyor.

Tormented Souls, klasik korku serilerinden ilham alıyor

Tormented Souls

Tormented Souls, orijinal Resident Evil, Silent Hill ve Alone in the Dark serilerinden ilham alan, klasik hayatta kalma-korku türünde bir oyun. Sabit perspektifli maceralara yenilikler getirerek yeni nesil için modern bir deneyim sunan oyunda, Caroline Walker, hastaneye dönüşen korkunç bir malikanede ikiz kızların esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasını araştırıyor.

Winterlake’te ikiz kızların kaybolmasını araştırırken Caroline, gecenin köründe, bir küvette çıplak bir şekilde ve tıbbi ekipmanlara bağlı olarak uyanıyor ve terk edilmiş Konağı keşfederken ölüm kalım savaşı veriyor. Karanlık güçler ve akıl korkunç yaratıklar, Caroline’ın gerçeğe ulaşmasını engellemek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Kahramanımız işe yarayacak eşyalar ve silahlarla mücadele verirken, unutulmuş günlüklerdeki ipuçlarını yorumlayıp şeytani bulmacaları çözmek zorunda.

Tormented Souls, ilk etapta yeni nesil konsollar ve PC için gelecek. Oyunun PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri için çıkış tarihi açıklandığında sizlere bildireceğiz. Son olarak, teaser videosunu kaçıranlar buradan izleyebilirler.

Tormented Souls’un sinematik fragmanı:

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.