Ücretsiz Astro Bot PSN avatarları kullanıcılara sunuldu

Astro Bot, PlayStation’ın bu yıl öne çıkan birinci parti oyunlarından biri olacak. Sony, yeni oyun heyecanını körükleyerek PS5 ve PS4 kullanıcılarına ücretsiz PSN avatarları veriyor.

Avatarlar, PlayStation’ın Days of Play 2024 topluluk mücadelelerini tamamlayan oyuncuları kutlamak için dağıtılıyor. Bunlardan biri, oyuncuların Astro’s Playroom’da milyonlarca saat geçirmesini gerektiriyordu.

Aslında hedefe ulaşanlar, PlayStation Stars’ta bir ödül alacaktı. Ancak PlayStation Stars haftalardır kapalı olduğundan ve hâlâ düzeltilemediğinden, geçici olarak Astro Bot avatarları dağıtıldı.

Astro Bot avatarlarınızı PS Store’dan alabilirsiniz

Sony farklı bölgelere için avatar kodlarını paylaştı. Aşağıdaki kodları 11 Temmuz tarihine kadar PS Store’da kullananlar dört adet Astro avatarı alacak.

Türkiye’deki kullanıcılar Avrupa kodunu kullanmalılar. Bölgenizde göre uygun olanı girerek koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz:

  • Avrupa/Avustralya/Yeni Zelanda: JPFQ-66LN-QGLJ
  • Kuzey Amerika: MKHX-PJGL-HQA2
  • Japonya: 4GDE-JE36-4L6E
  • Güney Kore: 8M8N-HE7E-A8XP
  • Hong Kong: 7M3H-D6JE-JDAJ

Avatar setini almak için PS Store‘da hesabınızla giriş yaptıktan sonra ekranın üst kısmındaki Avatarınıza tıklayın. Açılır menüden Kodu Girin öğesini seçin.

Astro Bot, Dual Speeder

Astro Bot, 6 Eylül 2024’te PS5’e özel olarak piyasaya sürülecek. Serinin yeni oyunu tam boyutlu kapsamlı bir deneyim olacak ve mikro ödemeler içermeyecek. Ayrıca lansman sonrası ücretsiz DLC de alacak.

Sony, 2024 yılını Astro Bot’un yanı sıra çok oyunculu nişancı oyunu Concord ile geçireceğini onayladı. Bu yıl büyük birinci parti serilere yeni oyun gelmeyecek… Yine de ilerleyen aylarda daha fazla duyuru gelebilir.

Sevimli robotun yeni maceralarını merak ediyorsanız, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan State of Play tanıtımını buradan izleyebilirsiniz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.