Uncharted: Legacy of Thieves Collection, çok oyunculu modları içermeyecek

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu (ESRB) tarafından PS5 ve PC için derecelendirdi. Koleksiyonun derecelendirme özeti, Uncharted 4: A Thief’s End ve The Lost Legacy’nin çok oyunculu bileşen içermeyeceğini gösteriyor.

Uncharted 4, rekabetçi bir çok oyunculu modla piyasaya sürülürken ve daha sonra bir kooperatif hayatta kalma modu aldı. The Lost Legacy oyuncuları her iki moda da erişim sağlayabildi. Ancak her iki oyunu da içeren Uncharted: Legacy of Thieves’in ESRB derecelendirmesinde “Etkileşimli Bileşen Yok” ifadesi yer alıyor.

ESRB’nin derecelendirme kılavuzuna göre, Etkileşimli Bileşenler, kullanıcıların birbirleriyle etkileşim kurabildiği çevrimiçi özellikleri kapsıyor. Buna karşılık, koleksiyondaki oyunların önceki sınıflandırmaları çevrimiçi etkileşimlerin var olduğunu belirtiyordu.

Uncharted The Lost Legacy

Naughty Dog, Uncharted 4’ün Mayıs ayındaki beşinci yıl dönümünü kutlamak için bazı istatistikler paylaşmıştı. Nathan Drake’in son macerası 13.3 milyon çok oyunculu kullanıcı da dahil olmak üzere 37 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. PC ve PS5 sürümleri, oyunun daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak. Bu noktada, Sony’nin çok oyunculu modları neden kaldırmak istediği bilinmiyor.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, ilk olarak 2022’nin başlarında PS5 için piyasaya sürülecek. Iron Galaxy tarafından geliştirilen PC sürümleri daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Yeni sürümlerde yapılan değişiklikler ve geliştirmeler henüz detaylandırılmadı. PlayStation Showcase etkinliğinde yayınlanan ilk fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Koleksiyonun çıkış tarihinin, Tom Holland’ın genç hazine avcısı Nathan Drake ve Mark Wahlberg’in akıl hocası Victor Sullivan’ı canlandırdığı Uncharted filmiyle aynı zamana denk gelmesi muhtemel. Aksiyon-macera filminin 18 Şubat 2022’de vizyona girmesi planlanıyor. Oyun serisine referanslar içeren bazı sahnelerin de yer aldığı ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Legacy of Thieves Collection hakkındaki detaylar ve çıkış tarihi açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.