Until Dawn Remake, Metal Gear Solid Delta stüdyosu tarafından geliştiriliyor – Rapor

Uzun zamandır söylentilere konu olan Until Dawn Remake, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’ın arkasındaki Virtuos tarafından geliştiriliyor gibi görünüyor.

Eski bir Virtuos çalışanın LinkedIn profiline göre, korku oyununun yenilenen sürümleri en az 2020 yılından beri geliştiriliyor. 2015 yapımı orijinali, Supermassive Games’ten PS4’e özel olarak gelmişti.

Animasyon yönetmeni Naceri Lu, Aralık 2019 ile Mart 2020 arasında Virtuos’ta Until Dawn’ın PC/konsol sürümleri dahil birçok proje üzerinde çalıştığını açıkça belirtiyor.

Lu, stüdyoda yaklaşık bir buçuk yıl geçirmiş olsa da, yardımcı animasyon yönetmeni olarak çalıştığı dört aylık sürede remake üzerinde çalışmış görünüyor.

Until Dawn, remake

Until Dawn Remake yakında duyurulabilir

Until Dawn’ın PS5 ve PC sürümlerinin yakında gerçekleşecek olan PlayStation State of Play canlı yayınında duyurulması bekleniyor.

State of Play, 1 Şubat TSİ 01:00’de (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) gerçekleşecek. Etkinlikte Rise of the Ronin ve Stellar Blade’in yanı sıra PS5 ve PSVR 2 için 15’ten fazla oyun sergilenecek.

İddialara göre, yeni tanıtım etkinliğinde Death Stranding 2, Silent Hill 2 Remake, Metro: Awakening (VR), Judas, Sonic Generations remaster/remake ve Concord gibi oyunlar da sahne alacak.

Until Dawn Remake ve State of Play’de sergilenecek diğer oyunlar hakkında daha fazlasını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Bu arada PlayStation Productions, Until Dawn’ın film uyarlaması üzerinde çalıştığını onaylamıştı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.