State of Play resmi olarak duyuruldu: 15’ten fazla oyun sergilenecek

Sony, gün boyu palazlanan söylentilerin ardından bir sonraki PlayStation State of Play canlı yayınını resmi olarak duyurdu.

State of Play, 1 Şubat 2024 TSİ 01:00’de (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) geri dönecek. Yaklaşık 40 dakika sürmesi planlanan etkinlikte 15’ten fazla oyun sahne alacak.

Konsol devi, PS5’e özel Rise of the Ronin ve Stellar Blade’e kapsamlı bir bakış sunacak. Ayrıca 2024 ve ötesinde PS5 ve PSVR 2’ye gelecek oyunlara yer verecek.

Rise of the Ronin bugünkü sızıntıda öne çıkan oyunlardan biriydi, ancak Stellar Blade listede yoktu. Üstelik daha çarpıcı duyuruların geleceği bildiriliyordu.

Until Dawn Remake, PlayStation, State of Play

PlayStation State of Play neler getirecek?

İddiaya göre yeni State of Play’de Death Stranding 2, Silent Hill 2 Remake, Until Dawn (PS5 ve PC) ve Metro: Awakening (PSVR 2 için) de yer alacak.

Ek olarak, BioShock’un yaratıcısı Ken Levine’in yeni oyunu Judas, Sonic Generations remaster/remake ve Firewalk Studios’un konsolda PS5’e özel oyunu Concord söylentiler arasında.

Sony, henüz oyunların tam listesini açıklamadı ancak etkinlik yaklaştıkça konuk olacak stüdyolardan duyurular gelmeye başlayacaktır. Gelişmeleri takip edeceğiz.

State of Play, PlayStation’ın resmi YouTube, Twitch ve TikTok hesaplarından yayınlanacak. Her zaman olduğu gibi canlı yayını sitemiz üzerinden de takip edebileceksiniz.

Etkinlik öncesi ve sonrasındaki tüm duyuruları sizlerle paylaşacağız. Sizin Çarşamba gecesinden beklentileriniz neler? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.