Feodal Japonya’da geçen Assassin’s Creed Red, yaza doğru tanıtılabilir

Assassin’s Creed Red, 2024’ün İlkbahar-Yaz aylarında tanıtılabilir. Söylentiler, Ubisoft’un duyuru fragmanı ve ardından oynanış gösterimi yapmayı planladığını bildiriyor.

X kullanıcısı BunnyTheVillain‘e göre Assassin’s Creed Red’in dünya prömiyeri Mayıs 2024’te yayınlanacak. Ardından Temmuz 2024’teki Ubisoft Forward etkinliğinde oynanış sergilenecek.

Güvenilir kaynaklar, oyunun Aralık 2024’te geleceğini öne sürüyordu. Ancak bu kullanıcı, çıkış tarihinin Kasım 2024’e hedeflendiğini iddia ediyor.

Assassin's Creed Red, Feodal Japonya

Assassin’s Creed Red sızıntısı tam olarak onaylanamıyor

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Shinobi602, ResetEra‘da iddiaları yorumladı. Şu anda her şeyin çok hızlı değiştiğini ve hepsini kesin olarak onaylayamayacağını belirtti.

Kullanıcı, Assassin’s Creed Red’in tanıtım sürecinden mi yoksa çıkış penceresinden mi bahsettiği sorulduğunda, “her ikisi de” diye yanıt verdi. Yani şimdilik tüm bunları söylenti olarak almakta fayda var.

Bu arada BunnyTheVillain, oyunun serinin en keyifli macerası olacağını belirtiyor. Ayrıca bilgilerin güvenilir bir kaynaktan geldiğini ve bu yüzden paylaşmak istediğini öne sürdü.

Assassin's Creed Red, Ubisoft

Japonya, Assassin’s Creed için en çok talep edilen konumlardan biriydi. Son yıllarda Ghost of Tsushima ve Sekiro: Shadows Die Twice gibi oyunlar, samuray temasını popüler hale getirdi.

Samuray demişken; Team Ninja tarafından geliştirilen PS5’e özel Rise of the Ronin, Çarşamba gecesi gerçekleşecek olan PlayStation State of Play etkinliğinde bir kez daha tanıtılacak.

Assassin’s Creed Red hakkında daha fazlası açığa çıktığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.