Warframe mobil cihazlara geliyor: iOS ile başlangıç yapacak

Digital Extremes’in popüler oynaması ücretsiz çevrimiçi aksiyon nişancı oyunu Warframe sonunda mobil cihazlara geliyor.

Çıkışından bu yana yaklaşık 11 yıl geçen oyun, mobil platformlara ilk olarak 20 Şubat’ta iOS ile adım atacak. Android sürümü daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.

PC ve konsollarda 70 milyondan fazla oyuncunun ilgisini çeken Warframe, stüdyoya göre 10 yılı aşkın içeriğiyle aslına sadık bir kalitede mobile taşınıyor.

Üstelik tam çapraz platform desteği sayesinde takım arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bağlantı kurabilecek ve ilerlemenizi herhangi bir platformda sürdürebileceksiniz.

Lansman haftasında oyuna giriş yapan oyuncular, üç günlük iki kat XP takviyesi ve oyun içi kozmetikler gibi ücretsiz ödüller alabilecek. Ayrıca oyun içi satın alınabilir öğeler de olacak.

Warframe, mobil, iOS, Android, silah paketi

Warframe, yeni oyunculara özel bir paket sunuyor

Digital Extremes, Warframe dünyasına ilk kez adım atanlar için Başlangıç ​​Silah Paketi’ni öneriyor. Paketin içeriği şu şekilde:

  • Aeolak Rifle (Max Rank)
  • Serration Mod (Max Rank)
  • 100 Platinum

Başlangıç ​​Silah Paketi, hesap başına sadece bir kez satın alınabilecek. Android için ön kayıt imkanı ve diğer tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada Digital Extremes, Soulframe adlı yeni bir MMORPG de geliştiriyor. Tencent’in alt şirketi olan stüdyoya göre, oynaması ücretsiz fantastik oyun, büyük ölçüde doğa, restorasyon ve keşif temalarından etkileniyor.

Soulframe hakkındaki ilk detaylara ve tanıtım fragmanına buradan ulaşabilirsiniz. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.