Assassin’s Creed Mirage kalıcı ölüm moduna kavuşuyor

Assassin’s Creed Mirage, daha önce ertelenen kalıcı ölüm (permadeath) modunu yakında yayınlanacak bir sonraki güncellemeyle birlikte alacak.

İlk olarak Aralık ayında sunulan New Game Plus moduyla birlikte yayınlanması planlanan Full Synchronization Challenge (kalıcı ölüm modu), 1.0.7 güncellemesinin bir parçası olarak 20 Şubat’ta gelecek.

Yeni güncelleme aynı zamanda oyuncuların sahip oldukları kostümleri kıyafet olarak giymelerine olanak tanıyan yeni bir özellik, oyuncuların Bağdat sokaklarında karşılaşabilecekleri yeni bir suikastçı ve çeşitli düzeltmeler getirecek.

Assassin’s Creed Mirage’ın 1.0.7 güncellemesi bugün tüm platformlarda yayınlanacak. Yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Seriyi köklerine geri döndüren Assassin’s Creed Mirage, eleştirmenlerden ortalama puanlar aldı. Oyuna geçtiğimiz Aralık ayında New Game Plus modu gelmişti.

Yeni kalıcı ölüm modu, sadece hikayeye odaklanan oyuncuları Bağdat’a geri dönmeye teşvik eden bir eklenti olmasa da, zoru sevenler için sağlam bir challenge olacaktır.

Assassin's Creed Red, Feodal Japonya

Bu arada, serideki bir sonraki adım Assassin’s Creed Red olacak. Ubisoft, Feodal Japonya’da geçen oyunun, Nisan 2025’e kadar piyasaya sürmeyi planlıyor.

Söylentiler, merakla beklenen yeni oyunun yaza doğru tanıtılacağını ve Aralık 2024’te piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. Yine de resmi duyuru gelene kadar kesin bir şey söylemek zor.

Bu arada, yayıncının Massive Entertainment tarafından geliştirilen açık dünya oyunu Star Wars Outlaws da herhangi bir gecikme olmazsa bu yıl çıkacak. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Mirage muhtemelen bundan sonra büyük içerikler veya özellikler almayacaktır. Ubisoft daha önce DLC planı olmadığını açıklamıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.