Nintendo Direct Partner Showcase etkinliği duyuruldu

Nintendo, bir sonraki Nintendo Direct etkinliğinin Partner Showcase olarak bu hafta gerçekleşeceğini resmi olarak duyurdu.

Yaklaşık 25 dakika sürmesi planlanan Partner Showcase başlıklı canlı yayın, 21 Şubat TSİ 17:00’de gerçekleşecek. Herhangi bir donanım veya birinci parti oyun duyurusu gelmeyecek.

Gösteri, konsol devinin şu anda geliştirmekte olduğu oyunlardan ziyade, bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanan üçüncü parti oyunlara odaklanacak.

Canlı yayını, Nintendo’nun YouTube kanalı üzerinden izleyebileceksiniz. Vakit yaklaştığında sitemiz üzerinden de yayınlayacağız.

Nintendo Direct, çoklu platform Xbox oyunlarına yer verebilir mi?

Xbox geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, birinci parti dört oyununu PlayStation ve Nintendo platformlarına taşıyacağını ortaya koymuştu.

Şirket, geliştiriciler yakında duyuru yapacağı için gizemli dört oyunun isimlerini açıklamadı. Belki de beklenen duyurular, Nintendo Direct sırasında gelebilir.

Söylentilere gelecek olursak, söz konusu oyunlar, Hi-Fi Rush, Pentiment, Sea of Thieves ve Grounded olacak. Elbette bu listenin resmi olarak onaylanmadığını hatırlatalım.

Nintendo Switch 2, konsept

Nintendo Switch 2 etkinlikte yer almayacak

Nintendo Switch 2 söylentileri son dönemde alevlendi. Konsolun bu yıl sonu piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak 2025’in ilk çeyreğinde ertelendiği bildiriliyor.

Etkinlikte yeni nesil donanıma yer verilmeyeceği garanti gibi görünüyor. Eğer önümüzdeki yılın başlarında gelecekse, tanıtımların en iyi ihtimalle yaz aylarında başlaması daha muhtemel.

Nintendo Direct Partner Showcase etkinliğine ve yapılacak duyurulara dair daha fazlasını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.