WB Games ve Monolith’in Wonder Woman oyunu, The Game Awards’ta duyuruldu

Monolith Productions, DC ve Warner Bros. Games’in çalışmalarında Wonder Woman oyunu var. DC hayranlarını heyecanlandıran yeni oyun, The Game Awards 2021 etkinliğinde kısa bir teaser eşliğinde duyuruldu.

Wonder Woman, DC Universe’de geçen orijinal bir hikayeye sahip, tek oyunculu, üçüncü şahıs bir açık dünya aksiyon macera oyunu olacak. Hikaye, Themyscira’lı Diana’nın Amazon ailesini ve modern dünyadaki insanları birleştirme çabasını konu alacak.

Fragman, Wonder Woman’ın parlayan kırbacını ve oyundaki görünümünü ortaya çıkarıyor. Ayrıca arka planda Diana’nın annesi ve Amazon kraliçesi Queen Hippolyta, kahramanı eve çağırıyor: “Kızım, kıyılarımıza yeni bir tehdit geliyor ve seni eve çağırmak zorundayım. Bozulan her şeyi düzelt.” diyor.

Monolith’in önceki oyunlarından biri olan Middle-earth: Shadow of Mordor’da kullanılan patentli Nemesis Sistemi, Wonder Woman oyununda da kullanılacak. Nemesis Sistemi, kendi bireysel isimleri, görselleri, istatistikleri, özellikleri, güçlü yanları, zayıf yönleri olan ve oyuncuya dinamik olarak tepki verebilen NPC’ler oluşturmayı sağlıyor.

Monolith Productions, 2014’te Middle-earth: Shadow of Mordor’u ve 2017’de devam oyunu Shadow of War’u geliştirdi. Stüdyo daha öncesinde 2012 yılında piyasaya sürülen nişancı oyunu Gotham City Impostors’u getirmişti. Şimdi de dört yıl sonra yeni projeleri Wonder Woman ile karşımıza çıkıyorlar.

Warner Bros., The Game Awards 2021’de Suicide Squad: Kill the Justice League için ilk oynanış fragmanını da yayınladı. Kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.