Suicide Squad: Kill the Justice League, 2022 yılında geliyor: İşte oynanış fragmanı

Suicide Squad: Kill the Justice League şimdiye kadar hep sinematik fragmanlarla karşımıza çıktı. Ancak The Game Awards 2021 etkinliğinde çeşitli karakterleri ve güçlerini gösteren uzun bir oynanış fragmanı paylaşıldı. Heyecanla beklenen aksiyon macera oyunu 2022’de gelecek.

Oynanış görüntülerinde çete, süper hızlı Flash’ı devirmeye çalışırken büyük bir kaotik savaş yaşanıyor. Fragman, Harley Quinn’in akrobatik hareketlerini, King Shark’ın güçlü saldırılarını, Deadshot’ın jetpack mekaniklerini, Captain Boomerang’ın hızlı ataklarını ve daha fazlasını sergiliyor.

Kısaca Suicide Squad: Kill the Justice League’de her karakterin kendine özgü bir dövüş tarzı var. Aşağıdaki ilk oynanış fragmanında ekipteki karakterlerin yeteneklerini keşfedebilirsiniz.

Yeni fragmanda bir kez daha gördüğümüz üzere göre, Flash, Brainiac tarafından ele geçirildi ve Suicide Squad’ın karşısında yer alıyor. Parlayan gözlerinden kontrol dışı davrandığı belli oluyor ve bu yüzden Justice League üyeleri de kendi içinde bölünmeler yaşayacak.

Suicide Squad oyununun önceki fragmanlarında Flash’ın yanı sıra Superman, Green Lantern ve Wonder Woman gibi karakterler de görünmüştü. Superman de ele geçirilen taraftaydı ve Wonder Woman ile karşı karşıya geldikleri bir sahne vardı. Kaçırdıysanız hikaye fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen oyunun hikayesinde Amanda Waller, başarılı olmaları durumunda özgürlüklerini kazanma vaadiyle intihar görevine gönderilen Taskforce X ekibini yeniden bir araya getirecek. Görevleri, Justice League ekibini ortadan kaldırmak. Ancak işler pek yolunda gitmeyecek gibi görünüyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2022 yılında PS5, Xbox Series X/S ve PC için gelecek. Rocksteady Studios tarafından geliştirilen oyun için net bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.