World War Z: Aftermath genişlemesinin çıkış tarihi duyuruldu

Zombi temalı kooperatif hayatta kalma deneyimi World War Z: Aftermath, 21 Eylül’de PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Yeni nesil özelliklerle yükseltilmiş PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri 2022 yılında çıkacak.

Aftermath genişlemesi, PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına geriye dönük uyumluluk yoluyla 4K 60 fps desteğinin yanı sıra yeni haritalar, yeni karakterler, geliştirilmiş yakın dövüş sistemi, yeni zombiler ve yeni Horde Mode XL moduyla gelecek. World War Z’ye sahip olanlar, yeni içeriklere ücretli olarak erişebilecek. Aftermath’in PS4 ve Xbox One sürümünü alanlar ise önümüzdeki yıl yeni nesil sürümlere ücretsiz yükseltme yapabilecek.

World War Z: Aftermath, ana oyuna tonla yenilik getirecek

World War Z, Aftermath

World War Z: Aftermath, World War Z Game of the Year Edition’ın bütün içeriklerini sunacak. Ayrıca New York, Moskova, Kudüs, Marsilya ve Tokyo konumlarından 23 haritaya bölünmüş yedi PvE hikaye bölümü içerecek. PC ve yeni nesil konsollara özel yeni Horde Mode XL oyun modunda, yüzlerce zombiye yer veren, giderek zorlaşan sonsuz zombi dalgalarına karşı dayanmaya çalışacaksınız.

Yeni hikaye görevleriyle, Roma’da destansı bir karşılaşmayla Vatikan şehrini geri alacak ve Rusya’nın karla kaplı Kamçatka yarımadasında sağ kalanlarla güçlerinizi birleştireceksiniz. İster yeni ister eski karakterleri seçerek yenilenmiş yakın dövüş sistemiyle zombilere karşı koymalısınız. Üstelik artık zombileri paramparça eden eşsiz hareketler ve avantajların yanı sıra orak ve satır gibi ikili silah seçenekleri de olacak.

Ek olarak Aftermath, World War Z’nin toplam sınıf sayısını sekize çıkaran yeni elektrikli kalkanlı Vanguard sınıfını ve aç sıçan sürüleri olarak tanımlanan yeni bir düşman türünü tanıtacak. Ayrıca platformlar arası çok oyunculu destek, yeni bir birinci şahıs kamera seçeneği, özel hareketler, güçlendirmeler, oraklar, baltalar, balyozlar, ateş baltaları ve daha fazlasını içeren silahlar getirecek.

World War Z: Aftermath genişlemesini merak ediyorsanız, aşağıdaki oynanış fragmanını izleyebilirsiniz. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.