12 aylık PlayStation Plus üyeliğinde yüzde 33 indirim fırsatı

PlayStation Store’da yılın en çok beklenen indirim fırsatı olan Black Friday kampanyası başladı. Black Friday kapsamında yeni ve hit oyunların yanı sıra PlayStation Plus aboneliği da indirime girdi. 12 Aylık PS Plus üyeliği, yüzde 33 indirimle satılıyor.

PS4 ve PS5 oyuncuları, 12 aylık PS Plus üyeliğini PS Store‘da 240 TL yerine 160 TL‘ye alabilir. Kampanya, 29 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek. Sony’nin çevrimiçi abonelik hizmeti, yıl içinde çok fazla indirime girmiyor. Back Friday indirimleri, her yıl olduğu gibi PlayStation kullanıcılarına yine önemli bir fırsat sunuyor.

Black Friday kampanyasıyla indirime giren oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz. Far Cry 6, Call of Duty: Black Ops Cold War, Deathloop, Back 4 Blood ve daha birçok yeni oyunda %60’a varan indirimler var.

PS Plus: Ücretsiz oyunlar, 100 GB bulut depolama ve daha fazlası

PlayStation Plus Koleksiyonu, PS5

PlayStation Plus, her ay en az iki adet PS4 oyunu ve bir adet PS5 oyununu ücretsiz olarak veriyor. Birçok oyunun çevrimiçi özelliklerine demo sürümlerine ve beta testlerine erişebilmenizi sağlıyor. Ayrıca ücretsiz 100 GB bulut depolama alanıyla kayıt dosyalarınızı da güvende tutuyor.

PS Plus hizmetine üye olan PS5 kullanıcıları, PlayStation Plus Koleksiyonu aracılığıyla en sevilen 20 adet PS4 oyununu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebiliyor. Koleksiyonda yer alan oyunların listesine ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

PS Plus Kasım ayı ücretsiz oyunları, Knockout City, First Class Trouble ve Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning olarak açıklandı. Bu üç oyuna, bonus PSVR oyunları The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners ve Before You Fall eşlik ediyor. İndirimden faydalanırsanız, tüm bu oyunları da kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

PlayStation Plus hizmeti hakkında bilmeniz gereken her şeye buradan erişebilirsiniz. Son olarak, aylık ücretsiz oyunları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.