Amazon’un MMORPG oyunu Throne and Liberty yeni bölgelere açılıyor

Amazon Games ve Güney Koreli NCSoft’un MMORPG oyunu Throne and Liberty, bu yılın ilerleyen zamanlarında uluslararası olarak çıkacak.

Geçtiğimiz yıl Kore’de çıkan Throne and Liberty, 17 Eylül 2024’te Amerika, Avrupa ve Japonya’da yayınlanacak. Platformlar PS5, Xbox Series X/S ve PC olarak açıklandı.

Öte yandan oyuncuların oyunu denemek için sonbahara kadar beklemesine gerek yok. Önümüzdeki ay tüm platformlarda açık beta gerçekleştirilecek.

Throne and Liberty açık beta yapacak

Throne and Liberty’nin açık betası 18-23 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Beta sürümü, PlayStation Store, Steam ve Xbox mağazasından indirilebilecek.

Ayrıca açık betayı oynamak için Amazon hesabı veya PS Plus aboneliğine sahip olmanız gerekmeyecek. Detayları oyunun resmi internet sitesindeki soru-cevap bölümünden öğrenebilirsiniz.

Throne and Liberty, ücretsiz MMORPG oyunu

Throne and Liberty, Solisium’un uçsuz bucaksız açık dünyasında geçen ücretsiz bir oyun olacak. Orijinal Lineage’in doğrudan devamı olarak gelecek.

Macerada yeni bakış açıları için geniş dağ sıralarına tırmanabilecek, açık gökyüzünü tarayabilecek, geniş ovaları aşacak, derinlik ve fırsatlarla dolu toprakları keşfedebileceksiniz.

Hava durumu, günün saati ve diğer oyunculardan etkilenen savaş alanlarıyla karşılaştığınızda PvP, PvE veya her ikisinde stratejik kararlar alarak hayatta kalmak ve gelişmek için mücadele edeceksiniz.

Throne and Liberty, ücretsiz, MMORPG oyunu, Lineage, Amazon

Kazar’ı yenmek ve rakip loncaları uzak tutarken tahtı ele geçirmek için tek bir zafer yolu olmayacak. Karada, denizde ve havada büyük ölçekli savaşlarda yer almak için yaratıklara dönüşebileceksiniz.

Amazon Games, Lost Ark ve New World’ün ardından yeni bir başarı hikayesi yazmayı hedefliyor gibi görünüyor. Gelecek haber ve duyurukları sizlerle paylaşacağız.

Bu arada, New World: Aeternum15 Ekim’de PS5 ve Xbox Series X/S’e geliyor. Popüler MMO oyunu ilk olarak Eylül 2021’de PC için çıkmıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.