Assassin’s Creed Valhalla’ya seviye ölçeklendirme seçenekleri geliyor

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için yarın seviye ölçeklendirme güncellemesi yayınlayacak. Bu özellik, oyuncuların daha dengeli veya zorlu bir deneyim sağlamak için bölge ve düşmanlar için zorluk seviyesini seçebilmelerini sağlayacak.

Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları, kendi seviyelerine veya oyunda yaşamak istedikleri deneyime göre beş seviye arasından seçim yapabilecek: Default, Off, Constant, Harder ve Nightmarish. Böylece oyundaki düşmanlar her zaman sizin ilerlemenize, seçtiğiniz seviyede ayak uyduracak. Ayrıca Ubisoft, geçtiğimiz hafta tek elle kullanılan kılıçların da oyuna geleceğini duyurmuştu.

Ubisoft, Çarşamba günü bazı oyuncuların satın aldıkları kalıcı güçlendiricileri kullanmasını engelleyen bir sorun için bir düzeltme yayınlamıştı. Geliştirici, Assassin’s Creed Valhalla’nın 1.3.0 güncellemesinde diğer birkaç sorunu düzelteceğini de doğruladı. Bunlar arasında, oyuncuların bir NPC ile etkileşime giremedikleri için ilerlemesini durduran Saint Faith etkinliğiyle ilgili bir hata, kullanılamayan özel kontroller ve oyuncuların bazı eşyaları alamamalarına yönelik bir düzeltme yer alıyor.

Günelleme notları yayınlanmadı ancak Ubisoft, oyunda düzeltmeyi planladığı hataları yayınladı. Listeye buradan erişebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla daha az sıklıkta güncellenecek

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft, Nisan ayı sonlarında yaptığı açıklamada, gelecekteki Assassin’s Creed Valhalla güncellemelerinin kaliteyi artırmak amacıyla daha az sıklıkta yayınlanacağını söyledi. Şirket, yamaları yayınlamadan önce daha kapsamlı test etmek ve iyileştirme sağlamak için dört haftalık güncelleme döngüsünü beş haftaya çıkardığını duyurmuştu.

Şirket, güncelleme döngüsünü artırma sebebini, “Topluluğumuz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor ve size her zaman harika deneyimler sunmak için çalışıyoruz. Bununla birlikte, son güncellemelerimizden bazılarının sizin beklentilerinizi veya bizim standartlarımızı karşılamamış olabileceğinin farkındayız.” şeklinde açıklamıştı.

Son olarak geliştirici, Assassin’s Creed Valhalla’nın ikinci genişleme yılında oyuncuları şaşırtmayı planladığını söyledi. Gelecek haber ve güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.