Assassin’s Creed Valhalla: Siege of Paris DLC’sinin çıkış tarihi duyuruldu

Assassin’s Creed Valhalla için ikinci DLC olarak planlanan Siege of Paris, 12 Ağustos‘ta oyuncularla buluşacak. Genişleme, oyunun yarın yayınlanacak olan 1.3.0 güncellemesinin yama notlarıyla birlikte açıklandı.

Siege of the Paris, Wrath of the Druids genişlemesini devam ettirecek ve Eivor ile savaş çetesinin Fransa başkentine saldırdığı, Viking tarihinin en iddialı savaşlarından birine sahne olacak. Yeni genişleme, kara kutu sızma görevlerini geri getirmenin yanı sıra yeni düşman tipleri, silahlar, yetenekler, beceriler ve ekipmanlar sunacak.

Assassin’s Creed Valhalla 1.3.0 güncellemesi yarın geliyor

Assassin’s Creed Valhalla, genişleme öncesinde yarın 1.3.0 güncellemesini alacak. Yama, oyundaki birçok hatayı düzeltecek ve Viking dünyasına daha fazla içerik ekleyecek. Ayrıca 29 Temmuz – 19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan sınırlı süreli Sigrblot Festivali‘ni başlatacak. Etkinlik muhtemelen daha önce yapılan Ostra ve Yule festivallerine benzer olacak. Oyuncular, tek elle kullanılan özel kılıçlar kazanabilecek.

Güncelleme daha zorlu düşmanlarla savaşmayı sevenler için seviye ölçeklendirmesi de ekleyecek. Seviye ayarı, oyunculara beş farklı seçenek sunacak. İşte seviyeler ve deneyimde yapacağı değişiklikler:

  • Off (Kapalı): Ölçekleme kapalı; düşmanlar tam olarak bölge açıklamasında belirtildiği gibi görünür.
  • Default (Varsayılan): Daha düşük seviyeli düşmanlar gelir ve oyuncunun seviyesinin 30 güç seviyesine altında olurlar.
  • Constant (Sabit): Düşmanlar, oyuncu ile en az aynı güç seviyesinde olur.
  • Harder (Daha zor): Düşmanlar, oyuncunun 20+ güç seviyesi üzerinde olur.
  • Nightmarish (Kabus): Düşmanlar, oyuncunun 20+ güç seviyesi üzerinde olur.

Assassin’s Creed Valhalla 1.3.0 güncellemesi oyunculara deneyebilecekleri yeni beceriler de getirecek. Ubisoft tarafından yayınlanan yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Siege of Paris önümüzdeki ay tüm platformlarda yayınlanacak ancak Ubisoft’un Assassin’s Creed Valhalla için planladığı tek büyük genişleme bu değil. Ubisoft geçtiğimiz günlerde seri tarihinde ilk kez bir oyunu ikinci yılında desteklemeye devam edeceğini duyurmuştu. Yayıncı, E3 gösterileri sırasında oyunu gelecek yıl da destekleyeceklerini ve şimdiden bu sürpriz DLC üzerinde çalıştıklarını söylemişti.

Assassin’s Creed Valhalla’nın 1.3.0 güncellemesi, yarın TSİ 15:00’da yayınlanacak ve 12 Ağustos’ta ayrı sunulacak olan Siege of Paris’i içermeyecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.