Assassin’s Creed Valhalla ve Odyssey kahramanları, hikaye DLC’sinde karşı karşıya geliyor

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla ve Assassin’s Creed Odyssey crossover hikaye DLC’si 14 Aralık‘ta yayınlayacağını duyurdu. Yeni genişleme, Valhalla’ya 1.4.1 güncellemesinin bir parçası olarak gelecek.

Oyuncular, Assassin’s Creed Crossover Hikâyeleri ile iki Assassin’s Creed oyunu arasındaki ilk crossover’ı keşfedecekler. Assassin’s Creed Odyssey’de ücretsiz olarak sunulan “Those Who Are Treasured” ve Valhalla’da ise “A Fated Encounter” hikayeleri yayınlanacak.

İki zaman çizelgesini birleştiren ücretsiz içerik güncellemesi, Odyssey’in kahramanı Kassandra ve Valhalla’nın kahramanı Eivor‘un yolları kesişecek. Yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed Crossover Hikâyeleri, iki kahramanın bir araya geldiği ve hatta savaştığı sahneleri de barındırıyor. Aralarında geçen diyaloglara bakılırsa, ikilinin nasıl bir araya geldiği konusunda bir fikri yok gibi görünüyor.

Assassin’s Creed Odyssey, DLC’nin yayınlanmasının ardından 16-19 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. Assassin’s Creed Crossover Stories, Valhalla için Mart 2022‘de piyasaya sürülmesi planlanan bir sonraki genişlemesi Dawn of Ragnarök ile birlikte duyuruldu.

Assassin’s Creed Valhalla 1.4.1 güncellemesi, hikaye DLC‘sinin yanı sıra dövüş, gizlilik ve keşif tarafındaki yeni zorluk ayarlarıyla gelecek. Ayrıca oyunun verilerini yeniden yapılandırarak dosya boyutunu büyük ölçüde düşürecek. Oyuncular, güncellemeyle birlikte tüm oyunu yeniden indirmek zorunda kalacak.

Ubisoft, Valhalla için daha fazla içerik planlıyor ve İskandinav macerası Dawn of Ragnarök’un ardından devam edecek. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.