Call of Duty: Black Ops 6 için yapıldığı düşünülen bir teaser sitesi keşfedildi

Black Ops 6 olduğu bildirilen yeni Call of Duty oyunu için teaser içeren bir internet sitesi ortaya çıktı. Activision’dan bu tarz şifreli tanıtımlara alıştık.

Treyarch tarafından geliştirildiği iddia edilen bu yılki Call of Duty’nin, 1990’larda Körfez Savaşı sırasında geçeceği ve yeni bir Black Ops oyunu olduğu iddia ediliyordu.

Teaser sitesinde (truthlies.com), görünüşe göre 2020 yılında çıkan en son Black Ops oyunu olan Cold War’a gönderme yapan ve oyuncunun düşman Perseus’un yeri hakkında gerçeği söylemeyi veya yalan söylemeyi seçebileceği birden fazla son içeren bir video yer alıyor.

Activision Blizzard, Bethesda ve Xbox Game Studios tarafından düzenlenen Xbox Games Showcase gösterisine bu yıl ilk kez dahil olacak.

Xbox Games Showcase, 9 Haziran 2024’te canlı olarak yayınlanacak. Ardından ayrı olarak tasarlanan gizemli bir etkinlik daha olacak. Bunun Call of Duty 2024 tanıtımı olacağı düşünülüyor.

Call of Duty, Black Ops Cold War, PS Plus

Veri madencileri tarafından ortaya çıkarılan kanıtlar, oyunun bu ay Call of Duty: Warzone’daki bir oyun içi etkinlik aracılığıyla ilk kez karşımıza çıkacağını öne sürüyordu. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Bu arada, yeni Call of Duty oyunuyla birlikte serinin ilk kez Game Pass’e dahil edileceği de iddia edilmişti. Ayrıca oyunun gelişiyle birlikte Xbox’ın abonelik modelini değiştireceği de bildiriliyor.

Popüler birinci şahıs nişancı serisinin bir sonraki oyununa dair daha fazlası ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.