Call of Duty: Vanguard’ın çıkış tarihi, sürümleri ve ilk görselleri sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War’un 5. Sezon güncellemesinin ardından, veri madencileri oyunun dosyalarında serinin bir sonraki oyunu hakkında bazı bilgiler keşfetti. Sızıntılar, II. Dünya Savaşı temalı olduğu bildirilen Call of Duty: Vanguard‘ın görüntülerini, çıkış tarihini ve sürümlerini ortaya çıkardı.

Gelen bilgilere göre serinin bir sonraki oyunu Vanguard, 5 Kasım‘da piyasaya sürülecek. Ayrıca sızıntı, Vanguard’ın Standart, Cross-Gen ve Ultimate sürümleriyle geleceği ortaya çıktı. Cross-Gen paketi, PS4 ve Xbox One konsollarında standart sürümü satın alanların yeni nesil yükseltmeleri ücretsiz alamayacağı anlamına geliyor. Activision, Black Ops Cold War’da da aynı adımı izlemişti.

Call of Duty: Vanguard için açık beta gelebilir

Sızıntılar, erken erişimle sunulacak bir açık beta sürümünden de bahsediyor. Yukarıda görebileceğiniz üzere Lucas, Polina ve Wade Operator görünümlerinin yanı sıra Breacher taarruz tüfeği, Snowstorm keskin nişancı tüfeği ve Thunderhead hafif makineli tüfek gibi silahların ekran görüntüleri de ortaya çıktı. Güvenilir sızıntılarıyla bilinen Tom Henderson’a göre Vanguard, tarihsel olarak gerçek haritalara ve dinamik hava durumuna sahip olacak.

Activision, sızıntıları yayından kaldırma bildirimleri yayınlarken, ortaya konan bilgileri Twitter’dan yaptığı bir paylaşımla doğrular gibi bir tutum sergiledi. Elbette hiçbir şeyi onaylamadı veya reddetmedi. Henderson’a göre 19 Ağustos Çarşamba günü bir açıklama yapılması planlanıyor. Daha fazlası için MP1st tarafından ortaya konan detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Serinin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty: Vanguard hakkında gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın! Kaçırdıysanız, Activision geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered‘ın planları arasında olmadığını belirtmiş ve uzun süredir ortalıkta dolaşan iddiaları noktalamıştı. Detaylara buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.