Life is Strange: True Colors’ın Wavelengths DLC’si için fragman yayınlandı

Deck Nine Games, Life is Strange: True Colors’ın Wavelengths DLC’sine dair ilk detayları fragman eşliğinde açıkladı. Genişlemede Before the Storm’dan dönen karakter Steph Gingrich, Haven Springs’in tek radyo kanalı KRCT’nin sunucusu olarak kanalı arayanların problemleriyle benzersiz bir şekilde başa çıkmalarına yardımcı olacak.

Wavelengths, dört mevsimde gerçekleşecek ve gitgide daha başarılı birine dönüşen, plak dükkânın sırlarını açığa çıkaran Steph’in geçmişine ve önceki ilişkilerine dair daha fazla şey öğreneceğiz. DLC’nin ana amacı Steph’in geçmişini keşfetmek, ilişkiler geliştirmek ve geleceğine karar vermede rol oynamak olacak. Ayrıca genişlemede gerçek bir DJ’lik deneyimi yaşayacağız.

Wavelengths gerçek bir DJ’lik deneyimi sunacak

DJ olarak rogramda çalacağımız şarkıları seçip, yerel reklamlarda araya girip yorumumuzu yapacak ve Steph’in kendi şarkısını bestelemesine yardımcı olacağız. Bunların yanı sıra programa telefonla katılan, her türlü sorunundan bahseden insanlara tavsiyelerde bulunacak, bir masaüstü rol yapma oyununu yönetecek ve eski bir dostumuza yeniden ulaşmaya çalışacağız.

Wavelengths’te ayrıca Steph’in kullandığı arkadaşlık uygulamasında karşısına çıkanları sağa veya sola kaydıracak ve Steph, Pride geçmişini hatırlarken ona katılacağız. Girl in Red, Hayley Kiyoko, Maribou State ve çok daha fazla sanatçının hit şarkıları, Steph’in hikâyesi için güçlü bir atmosfer oluşturacak. DLC için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Life is Strange Remastered Collection için erteleme kararı alınmasına rağmen Life is Strange: True Colors, 10 Eylül’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Stadia ve PC için piyasaya sürülecek. Wavelengths DLC’si 30 Eylül‘de gelecek. Oyunun Deluxe veya Ultimate sürümlerini satın alanlar, genişleme çıktığında ücretsiz olarak erişebilecek. Standart sürüm sahipleri DLC’yi bağımsız olarak satın alabilecek.

Life is Strange: True Colors – Wavelengths fragmanı

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.