Call of Duty: Vanguard’ın PlayStation’a özel ayrıcalıkları belli oldu

Activision, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Call of Duty: Vanguard oyuncularına da PlayStation’a özel içerikler sunacağını duyurmuştu. Yayıncı, PlayStation kullanıcılarının alacakları bonusları PlayStation Blog‘da detaylandırdı.

Call of Duty: Vanguard’da PlayStation kullanıcılarına Battle Pass paketiyle aylık iki kat XP etkinlikleri, iki adet ekstra özel techizat yuvası ve beşli seviye atlamaları gibi avantajlar sunulacak. PS4 ve PS5 oyuncuları, her biri 24 saat süren Aylık iki kat XP etkinliklerine katılabilecek.

PS Plus aboneleri, Vanguard’ın her yeni sezonunda ücretsiz olarak bir Savaş Paketi (Combat Pack) alacak. Paket, yeni bir Operatör Görünümü, Silah Planı ve çok daha fazlasını içerecek. Tüm bunların yanı sıra tüm PlayStation oyuncuları, bir partide arkadaşlarıyla birlikte oynarken +%25 silah XP’si elde edecek.

Activision ve Sony arasındaki Call of Duty anlaşması devam ediyor

Call of Duty, PlayStation

Activision ve Sony, PlayStation kullanıcılarının içeriklere diğer platformlardan önce erişmesini sağlayan özel bir anlaşmaya sahip. Call of Duty: Vanguard, bu geleneği daha da ileriye taşıdı. PlayStation oyuncuları, oyunun alfa testinde Champion Hill modunu herkesten önce denedi ve beta sürecine erken erişimle katılabildi.

Vanguard’ın daha önce yayınlanan bir fragmanı, PlayStation’a özel içeriklerin en az bir yıl boyunca Xbox veya PC’ye gelmeyeceğini gösterdi. Sony ve Activision arasındaki anlaşma 2015’te çıkan Black Ops III ile başladı. O zamandan beri her oyunda PlayStation’a özel içerikler yer aldı. Daha öncesinde Activision’ın Microsoft ile yıllar süren anlaşması vardı.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım 2021‘de PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Serinin İkinci Dünya Savaşı temalı yeni oyunuyla ilgili tüm bilinenlere buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak battle royale oyunu Warzone’a gelecek olan Pasifik güncellemesi hakkındaki tüm detaylara buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.