Kung Fu odaklı aksiyon oyunu Sifu’nun çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Sifu geçtiğimiz ay oyuncuları üzen bir kararla 2022 yılına ertelenmişti. Geliştirici Sloclap Kung Fu odaklı aksiyon oyununun 22 Şubat 2022‘de geleceğini duyurdu. Oyunun çıkış tarihi, birkaç yeni mekanı gösteren ve ön siparişi duyuran yeni bir oynanış fragmanıyla birlikte açıklandı.

Sifu, ailesinin katillerinin peşine düşen genç bir Kung Fu öğrencisinin intikam arayışının hikayesi. Tüm dünyaya karşı tek başına dursa da sayısız düşmanı var. Çıktığı yolda zafere ulaşıp ailesinin mirasını korumak için tek güvencesi Kung Fu konusundaki benzersiz ustalığı ve gizemli bir kolye. Ancak kahramanımız ağır bir bedeli olan intikam arayışında her dirilişte yaşlanıyor.

Sifu

Sifu ön siparişe açıldı: İşte Türkiye fiyatı

Sifu artık PlayStation Store veya Epic Games Store üzerinden ön siparişe açıldı. PS Store’da Standart sürüm 379 TL, Deluxe sürüm ise 475 TL’den satılıyor. Deluxe sürüm PS Plus abonelerine %10 indirimle sunuluyor. Epic Games Store’da Standart sürüm 69 TL iken, Deluxe sürüm %10 indirimle sadece 71 TL. Sifu’nun herhangi bir sürümünü ön sipariş verenler aşağıdaki avantajlara sahip olacak:

  • Lansman öncesinde tam oyuna erişim
  • PlayStation Plus kullanıcıları için ön sipariş indirimi
  • Özel Fotoğraf Modu sinematografi paketi
  • İki özel PlayStation Sifu Avatarı

Oyun, zorlu Kung Fu dövüşleriyle ağır bir aksiyon sunuyor. Klasik Kung Fu filmlerine dayanan oyunun hikayesi, görevinizi tamamlamak için gerekli becerileri kazandıkça benzersiz bir dövüş deneyimi vadediyor. Çıkış tarihine özel yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sifu, 22 Şubat 2022‘de PS4, PS5 ve PC için gelecek. Daha önce yayınlanan oynanış videosunu kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.