Death’s Door, PS5, PS4 ve Nintendo Switch’e geliyor

Devolver Digital ve Acid Nerve, dünkü PlayStation State of Play canlı yayını sırasında aksiyon macera oyunu Death’s Door’un 23 Kasım‘da PS5, PS4 ve Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu. Death’s Door, Temmuz ayında Xbox konsolları ve PC için piyasaya sürülmüştü.

Geliştirici Acid Nerve, oyunun PS5 sürümünde daha fazla geliştirme yaptıklarını söyledi. Death’s Door, Sony’nin yeni nesil konsolunda 60 FPS kare hızında son derece akıcı bir deneyim sunacak. Ayrıca DualSense kontrol cihazının uyarlanabilir tetikler ve dokunsal geri bildirim özelliklerini destekleyeceği de belirtildi.

Dün gece gerçekleşen PlayStation State of Play canlı yayınında, Death’s Door için yeni bir fagman paylaşıldı. Oynanış görüntülerine de yer verilen tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Death’s Door – State of Play fragmanı:

Death’s Door’da Azrail görevini üstlenen ve ölülerin ruhlarından hayat bulan bir Crow (Karga) olarak oynayacaksınız. Almanız gereken ruh bir hırsız tarafından çalındığında ve o gözü kara hırsızı, canlıların sahip oldukları ömürden çok daha fazla yaşadıkları, açgözlülük ve gücün hüküm sürdüğü ve ölümün olmadığı bir diyarda takip etmeniz gerekecek.

Oyunda fantastik canavarlar ve yarı tanrıların üstesinden gelmek için yakın dövüş silahlarını, okları ve büyü yeteneklerinizi kullanacaksınız. Hatalar cezalandırılacak ve zafer ödüllendirilecek. Karakter istatistiklerinizi özelleştirerek ve elde ettiğiniz yetenek ve yükseltmelerde ustalaşarak avantaj elde edebilirsiniz. Tüm bunları yaparken, kasvetli ve göz alıcı bir dünyayı deneyimleyeceksiniz.

Kaçıranlar, State of Play canlı yayınını buradan izleyebilirler. Yaklaşık 20 dakikalık etkinlikte Death’s Door dahil olmak üzere üçüncü parti geliştiricilerden yeni oyunlara ve güncellemelere yer verildi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.