Dragon Age 4, önemli seçimler üzerine kurulu bir macera sunacak

BioWare, Dragon Age’in bir sonraki oyunu üzerinde sıkı bir şekilde çalıştıklarını duyurmuştu. BioWare Genel Müdürü Gary McKay’e göre Dragon Age 4, önemli seçimler üzerine kurulu tek oyunculu bir deneyim olacak ve macera dünyaları oyuncuların kendilerini bir kahraman gibi hissetmelerini sağlayacak.

Dragon Age 4, oyuncu seçimlerinin hikayede fark yaratacağı tek oyunculu bir RPG olacak. McKay, oyunculara kendi hikayelerinin kahramanı olması için ilham veren bir macera dünyası sunmak istediklerini belirtiyor. Ayrıca oyunun piyasaya yeni bir soluk olmasını ve Mass Effect Legendary Edition‘a benzer bir geri dönüş almasını istiyorlar.

BioWare ayrıca Mass Effect’in bir sonraki oyunu üzerinde de çalışıyor. McKay, oyunculara geçtiğimiz Kasım ayındaki N7 Günü’nde yayınladıkları Mass Effect posterinde en az beş sürpriz olduğunu ve hepsinin Mass Effect evreninde harika bir geleceğe işaret ettiğini öne sürdü. Ancak sürprizleri ve daha fazlasını açıklamadı.

Dragon Age 4 hakkında daha fazla bilgi gelecek

Dragon Age 4

McKay, gelecekte daha fazla bilgi sunacaklarının sözünü verse de, bir sonraki güncellemenin tam olarak ne zaman geleceğini belirtmedi. Ayrıca pandeminin stüdyoya Kuzey Amerika’da yüzlerce farklı yerde bile birlikte nasıl çalışabileceği konusunda çok şey öğrettiğini ve stüdyodaki herkes için esneklik sağlayacak yeni bir çalışma modeli uygulayacaklarını belirtti.

BioWare şimdilerde Star Wars: The Old Republic‘in 10. yılına özel son bir DLC yayınlamaya hazırlanıyor. Legacy of the Sith adlı yeni genişleme 15 Şubat’ta yayınlanacak. Oyuncular, yeni içerikte yeni savaş stili seçenekleriyle birlikte Manaan’ın sualtı derinliklerini ve Elom gezegenindeki yıkık Sith kalesini keşfedecek. Ayrıca yıl boyunca daha fazla güncelleme sunulacak.

Dragon Age 4 hakkında daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak bazı kaynaklar, 2023 yılından önce gelmeyeceğini öne sürüyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.