Bandai Namco, Elden Ring hakkında daha detaylı bilgiler paylaştı

En çok beklenen oyunlar arasında yer alan Elden Ring önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek. Aksiyon RPG oyunu hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yayıncı Bandai Namco Entertainment, FromSoftware tarafından geliştirilen Elden Ring’in web sayfasını güncelleyerek oyun ve dünya hakkında daha fazla bilgi verdi.

Elden Ring’de onlarca beceride ustalaşabilecek veya oyun tarzınıza en uygun olanları seçebileceksiniz. Ayrıca düşmanlara gizlice yaklaşabilecek ve çevreyi, havayı ve günün saatini avantaja veya avantaja çevirebileceksiniz. Bandai Namco ayrıca oyuncuların dövüş ve anlayış yolu arasında seçim yapabileceklerini söylüyor. Yolculuğunuz kendi hırsınızın gücüyle tanımlanacak. Hedefleriniz ne kadar büyükse, zorluklar da o kadar büyük olacak.

Elden Ring dünyasında yaşam ve ölüm arasında ince bir çizgi olacak

Elden Ring

Elden Ring oynarken tehlikeden kaçınmak veya düşmanları farkedilmeden yakalamak için gizlilik kullanabileceksiniz. İyi zamanlanmış bir kaçış veya savuşturma, yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilecek. Binekli paralı askerlere karşı savaşırken atınızı sürerken onları atlarından atabileceksiniz. Aleyhinize olan ihtimalleri eşitlemek için tanıdık ruhları çağırabilecek ya da Tarnished arkadaşınızı yanınızda savaşmaya götürebilecek ve keşfe çıkarken onlarla yükünüzü paylaşabileceksiniz.

Savaşın yıkıntıları arasında kalan ustalardan gizli büyüler öğrenebileceksiniz. Shattering’in karmaşık, kanlı tarihini araştırırken, Yarı Tanrıların ve onların akrabalarının kayıp sırlarını keşfedeceksiniz. Elden Ring dünyasında bu yollar ve daha fazlası mümkün olacak. Bandai Namco, oyunda çok fazla ölmeyi ve savaşa geri dönmeyi beklemenizi söylüyor. Çünkü “Lord” olmak bunu gerektirir.

Elden Ring, 21 Ocak 2022‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Summer Game Fest’te geçtiğimiz ay yayınlanan oynanış görüntülerini buradan izleyebilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.