Far Cry 6’nın Pagan: Control DLC’si önümüzdeki hafta geliyor

Far Cry 6, önümüzdeki hafta ikinci büyük DLC’sini alacak. Pagan: Control adlı yeni genişleme, 11 Ocak’ta yayınlanacak ve bu kez Far Cry 4’ün kötü adamı Pagan Min’e odaklanacak.

Pagan Min’in zihninin sınırlarını ve ruhunu keşfedeceğimiz yeni DLC’de, Kyrat kralının suçluluk ve şiddet döngüsünü kırmaya yardım etmeye çalışırken, yoğun aksiyon ve hikaye anlatımını deneyimleyeceğiz. Deneme-yanılma sürecini mükemmel bir şekilde iletmeyi amaçlayan Pagan: Control, roguelike oyun türüne yaklaşıyor.

Bu, Min’in oyuncuları ölümden sonraki her denemede onlara rehberlik etmeye yardımcı olacak bilgi ve becerileriyle DLC’nin başlangıcına geri göndereceği anlamına geliyor. Son olarak, Far Cry 4’te Min’i seslendiren Troy Baker‘ın (The Last of Us – Joel) Pagan: Control için Far Cry serisine geri döneceğini belirtelim.

Far Cry 6, Season Pass, kötü adamlar

Pagan: Control, geçtiğimiz Kasım ayında yayınlanan Vaas: Insanity DLC‘sini takip edecek ve oyuncular, bu kez Pagan Min’in kontrolünü ele alacak. Pagan Min genişlemesinin ardından, Far Cry 5’in kötüsü Joseph Seed’i konu alan Joseph: Collapse yayınlanacak.

Pagan Min DLC’sini Far Cry 6 Sezon Kartı aracılığıyla veya ayrı olarak satın alabileceksiniz. Far Cry 6 Ultimate Sürüm’e sahip olanlar genişlemeleri doğrudan indirip oynamaya başlayabilir. Bu arada Danny Trejo görevleri ve Far Cry 3: Blood Dragon – Classic Edition (Sezon Kartı sahiplerine) geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

Far Cry 6, Joseph: Collapse DLC’sini ücretsiz Danny Trejo görevlerinin ardından gelen Rambo ve Stranger Things temalı The Vanishing içerikleri izleyecek. Ubisoft’un yol haritası bu noktada tamamlanmış olacak. Ancak yayıncı, oyuna yeni içerikler sunmaya devam ederse sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.