Ghost of Tsushima, PC’de tek oyunculu mod için PSN hesabı istemeyecek

Ghost of Tsushima geliştiricisi Sucker Punch, Helldivers 2 ile başlayan PSN hesabı tartışmalarına kendi oyunu için yanıt verdi.

Stüdyoya göre samuray temalı aksiyon macera oyununun PC sürümü, en azından tek oyunculu hikaye modunda Steam (veya Epic Games Store) ve PSN hesaplarını bağlama şartı koşmayacak.

Sony’nin, Helldivers 2 için PSN hesabı bağlamayı zorunlu hale getirme kararı üzerine gelen tepkilerin ardından Sucker Punch, X üzerinden gelen bir soruya yanıt verdi.

Geliştirici, “Bilginiz olsun, Legends’ın çevrimiçi çok oyunculu modu ve PlayStation arayüzünü kullanmak için bir PSN hesabı gereklidir. Tek oyunculu oyunu oynarken zorunlu değil.” dedi.

Sony, Helldivers 2 oyuncularının tepkisinin ardından geri adım attı. Neyse ki, Ghost of Tsushima için benzer bir sorun ufukta görünmüyor. En azından çoğunluk, oyunu hikayesi için oynayacaktır.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima Director’s Cut, 16 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store’da oyuncularla buluşacak. PC sürümü, Sucker Punch ve Nixxes tarafından geliştiriliyor.

Oyun, PC’ye NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 ve Intel XeSS gibi grafik teknolojilerinin yanı sıra ultra geniş ekran desteğiyle gelecek. Ayrıca PlayStation kupaları, Ghost of Tsushima ile birlikte ilk kez PC’ye adım atacak.

Ghost of Tsushima’nın PC’de sunacağı diğer özelliklere ve sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.