Ghost Recon Frontline’ın kapalı testi süresiz olarak ertelendi

Ücretsiz battle royale oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline geçtiğimiz hafta tanıtıldı. Ancak tanıtım iyi gitmedi ve oyun, topluluktan büyük tepki gördü. Ubisoft, oluşan olumsuz havanın ardından oyunun kapalı test sürecinin ertelendiğini duyurdu.

Tanıtım videosundan bu yana ilk kez paylaşım yapan Ghost Recon Frontline’ın Twitter hesabı, kapalı testin süresiz olarak ertelendiğini bildiren bir mesaj yayınladı. Duyuruda, “Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline için kapalı testi ertelemenin en iyisi olduğuna karar verdik. Geliştirme ekibi, kendini mümkün olan en iyi deneyimi yaratmaya adadı. Kapalı testin yeni tarihiyle ilgili detayları mümkün olan en kısa sürede paylaşacağız.” ifadeleri yer aldı.

Ubisoft’un çevrimiçi oyunlara yönelmesi topluluğu rahatsız ediyor

Ubisoft’un son dönemde tek oyunculu deneyimden ziyade çevrimiçi oyunlara yoğun bir şekilde yöneldiği görülüyor. Gelen raporlara göre Assassin’s Creed Infinity ve bir sonraki Far Cry oyunu daha çevrimiçi odaklı olacak. Öte yandan yayıncı, Hyperscape başarısızlığının ardından Ghost Recon Frontline ile battle royale ısrarını sürdürüyor.

Ghost Recon topluluğu, Ubisoft’un seslerine kulak vermediğinden şikayet ediyor. Hayranlar, yeni oyunun serinin köklerinden koptuğunu ve talep olmamasına rağmen önlerine yeni bir battle royale oyunu geldiğini öne sürüyor. Ghost Recon Frontline’ın tanıtım videoları, YouTube’da beğeniden çok dislike aldı ve gözle görülür bir tepkiyle karşılaştı.

Ghost Recon Frontline için planlanan kapalı test sürecinin tarihi açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Oyunla ilgili tanıtım videosuna ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Sizce topluluk Ubisoft’a tepki göstermekte haklı mı? Battle royale türüne geçiş, hikaye odaklı seri için yanlış bir karar mı oldu? Fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.