GTA Online: The Contract, Motomami Los Santos adlı yeni bir radyo istasyonuyla gelecek

GTA Online, The Contract adlı yeni bir DLC ile Franklin ve Dr. Dre’yi konuk etmeye hazırlanıyor. Yeni hikaye içeriği, İspanyol şarkıcı Rosalía ve Venezuelalı müzisyen Arca tarafından yönetilen Motomami Los Santos adlı yeni bir radyo istasyonunu beraberinde getirecek.

Radyo istasyonunun adı Rosalia’nın yakında çıkacak olan Motomami albümünden geliyor. The Weeknd’in de eşlik ettiği albümün ilk single’ı La Fama geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Yeni radyo istasyonu ayrıca Arca, The Music Locker’tan Keinemusik, Caroline Polachek ve daha fazlasından şarkılar içerecek.

Radio Los Santos yenileniyor

The Contract’ın gelişiyle Radyo Los Santos da güncelleniyor. İstasyonda Hit-Boy, Pusha T ft. Freddie Gibbs, Kenny Beats’in yapımcılığını üstlendiği TiaCorine, Rich the Kid, Offset, Mozzy ft YG, Saweetie, Future, Tyler The Creator, Kodak Black ve daha fazla sanatçının müzikleri yer alacak. Schoolboy Q’nun yeni single’ı “Let’s Get It” de istasyona düşecek.

CircoLoco Records’un yaklaşan bir EP’sinden üç parça da gelecek yılki resmi yayına kadar GTA Online’a özel olacak. Bu üç şarkı, ScHoolboy Q’un yer aldığı “You Wanna”, “Lets Get It” ve Nez ft. Moodymann’ın “Freaks” adlı parçası olarak açıklandı.

Son olarak, West Coast Classics istasyonu, DJ Pooh ve Dr. Dre‘nin en iyi şarkılarını çalacak. Tüm bu yenilikler, GTA Online dünyasına birçok müzikal geçiş olacağı anlamına geliyor. Yeni radyo istasyonu Motomami Los Santos ve diğer müzik güncellemeleriyle ilgili detaylara buradan erişebilirsiniz.

GTA Online: The Contract, yeni istasyon ve müziklerin yanı sıra yeni işler, yeni silahlar, yeni arabalar ve daha fazlasını içerecek. Ücretsiz genişlemeyle ilgili diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.