GTA: The Trilogy konsollarda önyüklemeye açıldı

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition artık tüm platformlarda önyüklemeye açıldı. Eğer üçlemeyi çıktığı gün vakit kaybetmeden oynamak istiyorsanız, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch’te indirmeye başlayabilirsiniz. Ne yazık ki, PC oyuncularının (Rockstar Games Launcher) lansmana kadar beklemesi gerekecek.

GTA: The Trilogy, 11 Kasım‘da konsollar ve PC’de piyasaya sürülecek. Koleksiyon, tüm mağazalarda 529 TL fiyat etiketiyle satılıyor ve hem önceki nesil hem de yeni nesil sürümleri içeriyor. Ayrıca oyunu 5 Ocak 2022‘ye Rockstar Store veya Rockstar Games Launcher aracılığıyla alanlar, 15 doların üzerindeki bir sonraki alışverişinde 10 dolar indirim alacak.

Koleksiyonun çıkışıyla birlikte, GTA: San Andreas – The Definitive Edition’ın bağımsız sürümü, Xbox Game Pass‘e gelecek. GTA III – The Definitive Edition ise 7 Aralık’tan itibaren PlayStation Now hizmetine dahil olacak. Yenilenen oyunları orijinalleriyle kıyaslayan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Sevilen GTA oyunları, modern donanımlar için yenilendi

GTA: The Trilogy, GTA 3, Vice City, San Andreas

GTA: The Trilogy, GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın güncellenmiş sürümlerini içerecek. Oyunlar, GTA 5’ten uyarlanan modern kontrollerin yanı sıra yüksek çözünürlüklü görseller ve dünya genelinde iyileştirilmiş görsel doğruluk dahil olmak üzere genel yükseltmelerle geliyor. Buna rağmen her oyun, orijinal hissiyatını koruyor.

Kontrol tarafında güncellenmiş silah ve radyo istasyonu seçim tekerleklerinin yanı sıra hedefe kitlenme gibi yenilikler var. Oyunlardaki mini haritalar da güncellendi ve belirli güzergahlarda ara duraklar ayarlayabilmemize olanak tanıyacak. Ayrıca başarımlar ve kupalar da güncellendi.

Tüm oyunlar, PS5 ve Xbox Series X/S’de 4K 60 FPS oynanabilecek. Bu arada PC sürümleri, Nvidia DLSS desteğiyle gelecek. Switch sürümü ise jiroskop hedeflemeyi destekleyecek ve oyuncular dokunmatik ekranı yakınlaştırmak, kaydırmak ve menüden seçim yapmak için kullanabilecek.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun gelecekte PC için Steam’e geleceğine dair söylentiler var.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.