Guerrilla Games, henüz duyurulmamış yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Oyun yönetmeni Simon Larouche‘un LinkedIn profilinde, daha önce Eidos Montréal’de çevrimiçi oyun yönetmeni olduğu ve Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin çok oyunculu modu üzerinde çalıştığı keşfedilmişti. Larouche’un profilinde daha sonra Horizon Forbidden West’in geliştiricisi Guerrilla Games’e geçtiği ve henüz duyurulmamış gizli bir oyun üzerinde çalıştığı bilgisi dikkat çekiyor.

Larouche, LinkedIn profilindeki bilgilere göre 2006 ve 2009 yılları arasında Guerrilla Games bünyesinde çalıştı ve Şubat 2018’de stüdyoya geri döndü. Yönetmenin görev tanımında şu anda stüdyo için henüz duyurulmamış bir oyun üzerinde çalıştığını belirtiliyor. Ayrıca merak edilen gizli oyunda oyun yönetmeni olarak görev yaptığı görünüyor. Horizon Forbidden West’in uzun zaman önce duyurulduğu düşünülürse, Guerrilla Games’in üzerinde çalıştığı birden fazla proje olabilir.

Guerrilla Games, çok oyunculu veya çevrimiçi modu olan bir oyun yapıyor olabilir mi?

Killzone, Guerrilla Games

Yönetmenin kariyerinde genel olarak çok oyunculu oyunlara ve bileşenlere odaklandığı görülüyor. Larouche, daha önce Guerrilla Games bünyesinde Killzone 2‘nin çok oyunculu modu üzerinde çalıştı. Daha sonra Ubisoft’ta sekiz yıl geçirdi ve Tom Clancy’s Rainbow Six Patriots, Splinter Cell Blacklist ve Watch Dogs 2 dahil olmak üzere birçok oyuna imza attı. Ardından 2017’de Eidos Montreal’e katıldı ve Marvel’s Guardians of the Galaxy oyununda çevrimiçi oyun yönetmeni olarak görev aldı. Ancak oyunun çok oyunculu modu iptal edildi. Ardından bir yıl sonra Guerrilla Games kadrosuna geri döndü.

Horizon Forbidden West, 2017 yılında PS4’e özel olarak piyasaya sürülen Horizon Zero Dawn’ın devam oyunu olarak gelecek. Oyun, Aloy’un destansı macerasını yeni nesilde devam ettirecek. Stüdyonun gelecek projesi henüz perde arkasında ve uzunca bir süre gizli kalacaktır. Gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.