Hideo Kojima, yeni projesinde yine Norman Reedus ile çalışıyor olabilir

Kojima Productions’ın kurucusu ve oyun sektörünün önde gelen isimlerinden Hideo Kojima, yeni projesi üzerinde çalıştığına işaret eden şifreli bir paylaşım yayınladı. Geliştirici, yeni oyununda Norman Reedus ile birlikte çalışıyor gibi görünüyor.

Kojima, Twitter hesabından stüdyo ortamında çekim yapmaya hazırlanıyor gibi görünen insanların bir görüntüsünü paylaştı. Topluluk, blurlanmış fotoğraftaki beyaz gömlekli ve siyah çizmeli kişinin Norman Reedus olduğuna inanıyor. Reedus, daha önce iptal edilen Silent Hills projesinde rol alacaktı ancak daha sonra Death Stranding‘de yeniden bir araya geldiler.

Hideo Kojima, proje hakkında herhangi bir ayrıntı vermeden, “Son zamanlarda planı ve senaryoyu revize ediyorum ve diğer her şeyi deniyorum” dedi. Kojima, şifreli tanıtımlar konusunda uzman ve bu tarz teaser görsellerinin devamı gelecektir.

The Game Awards’ı organize eden ve Kojima’nın arkadaşı olan Geoff Keighley, tweet’e meraklı bakış emojisiyle yanıt verdi. Zor bir ihtimal olsa da, Kojima’nın yeni oyununu 9 Aralık’ta gerçekleşecek olan The Game Awards 2021‘de gösterilebileceğine dair teoriler üretilmeye başladı.

Kojima Productions kısa süre önce ABD’nin Los Angeles şehrinde film, TV ve müzik bölümü açtı. Bu nedenle yeni projenin bir oyun olmaması mümkün. Kojima Productions’ın son çalışması, Eylül ayında piyasaya çıkan Death Stranding Director’s Cut oldu. Stüdyonun bir sonraki oyunu Xbox’a özel olabilir ancak şu aşamada resmi bir açıklama yok.

Norman Reedus, geçtiğimiz Ağustos ayında ikinci bir Death Stranding projesinden bahsetmişti. Belki de Hideo Kojima şu sıralar devam oyunu üzerinde çalışıyor olabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.