Horizon Forbidden West’in PS4 sürümünden ekran görüntüleri paylaşıldı

Horizon Forbidden West, şimdiye kadar hep PS5 konsolunda çalıştırıldığı görüntülerle karşımıza çıktı. Öte yandan oyunun PS4 sürümünü bekleyen büyük bir kitle var. Guerrilla Games sonunda oyunun PS4’te nasıl göründüğünü ortaya koyan ekran görüntüleri paylaştı.

Stüdyo daha önce Horizon Forbidden West PS5 ve PS4 sürümlerinin eşit derecede sürükleyici olacağını öne sürmüştü. Paylaşılan görüntülerin temel PS4 modelinden mi yoksa daha güçlü PS4 Pro’dan mı geldiği belli değil ancak yine de göz alıcı oldukları söylenebilir. Ekran görüntülerine aşağıdaki paylaşımdan veya (görüntüleyemiyorsanız) buradan göz atabilirsiniz.

Devam oyununun PS4’te ne kadar iyi çalışacağını oynanış görüntüleri geldiğinde daha iyi anlayacağız. Horizon Zero Dawn, grafiksel açıdan bir şaheserdi ve 2017’de piyasaya sürülmesine rağmen, Guerrilla’nın Decima motorunun neler yapabileceğini gösteren harika bir örnekti.

Horizon Forbidden West, PS5 konsolunun donanım gücüyle yeni nesil bir deneyim sunacak. Geliştirici, daha önce PS4 sürümünde olabilecek en iyi performansı sunmak için o konsoldaki “keşfedilmemiş kaynaklardan” yararlanacağını belirtmişti. PS5 sürümüne göre gözle görünür farklılıklar olsa da, oyuncular hayal kırıklığına uğramayacaktır.

Guerrilla, en son The Game Awards etkinliğinde Aloy’un karşılaşacağı yeni makine düşmanların yer aldığı yeni bir fragman yayınlamıştı. Stüdyo daha öncesinde oyundaki yeni silahları, yetenekleri, kabileleri, savaş sistemini, bazı kostüm özelliklerini ve daha fazlasını sergilemişti. Yeni oyun ayrıca yaşayan bir dünya ve gelişmiş karakter davranışlarıyla gelecek.

Horizon Forbidden West, 18 Şubat 2022‘de PS4 ve PS5 için Türkçe altyazı desteğiyle piyasaya sürülecek. Heyecanla beklenen aksiyon macera oyununun sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. PS4 sürümünün ekran görüntülerini nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.