Horizon Forbidden West’in çeşitli makinelerini gösteren yeni bir fragman yayınlandı

Horizon Forbidden West, oyuncuların karşı karşıya kalacağı yeni tehditleri beraberinde getirecek. Geliştirici Guerrilla Games, Aloy’un yeni macerasında karşınıza çıkacak olan tehlikelerle dolu makinelere daha yakından bir bakış sunuyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan The Game Awards fragmanında, Horizon Forbidden West’teki çelik canavarların birçoğunu görmüştük. Yeni video, zırhlı Rollerback, gücünü güneş enerjisinden alan Sunwing, asit püskürten kobra benzeri Slitherfang ve daha birçok makineye yakından bir bakış sunuyor.

Horizon Forbidden West dünyasındaki bazı makineler, doğal düzenin koruyucuları olarak hareket ederken, diğerleri yalnızca öldürmeye programlandı. Guerrilla, mekanik canavarları kontrol etme gücünün yanlış ellere düştüğünü ve Aloy’un yolculuğunu çok daha zorlu hale getirdiğini söylüyor.

Daha önce de gördüğümüz kobra yılanı şeklindeki devasa makine Slitherfang, oldukça ürkütücü ve boss savaşı benzeri zorlu karşılaşmalara neden olacak gibi görünüyor. Rollerback ise içine kapanıp bir top gibi yuvarlanarak atılıyor. Sunwing’ler her zamanki güneşleniyor ve grup halinde uçuyor. Bunların yanı sıra maymun benzeri bir makine, çeşitli yırtıcılar ve su altındaki büyük boyutlu tehlikeler var.

Horizon Forbidden West, 18 Şubat 2022‘de PS4 ve PS5 için piyasaya sürülecek. Oyunun PS4 sürümünün yeni paylaşılan ekran görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.