Housemarque, Returnal için DLC duyurusuna hazırlanıyor olabilir

Returnal geliştiricisi Housemarque’ın Twitter hesabından paylaştığı gizemli bir görsel, PS5’e özel oyun için DLC duyurusunun yolda olabileceğine dair spekülasyonlara neden oldu.

Stüdyo, bugün paylaştığı görselle birlikte “Atropos…? #Returnal” mesajını yayınladı. Bilmeyenler için Atropos’un Returnal’ın geçtiği gezegen olduğunu belirtelim. Görseldeki her ne ise, oyunda yer almıyor ve yeni bir içeriğin gelebileceğine işaret ediyor.

Atropos’un ardından gelen soru işareti, Selene’in keşfetmesi gereken yepyeni bir dünya olabileceği şeklinde yorumlanabilir. Öte yandan Atropos’ta, büyük bir değişim yaratan bir felaket olayı da olabilir. Şimdilik tahminde bulunmak zor.

Tweet’in ardından Housemarque’ın anlatı tasarımcısı Eevi Korhonen, gizemli gönderiyi alıntılayarak “Bugün gerçekten harika bir şey çektik. Umarım yakında daha fazlasını paylaşırız!” dedi. Teaser görseli, 9 Aralık’taki The Game Awards etkinliğinde Returnal için bir DLC veya genişleme fragmanı alacağımız anlamına gelebilir mi? Belki de bir reklam veya canlı aksiyon fragmanı olarak çekilmiştir.

Housemarque henüz herhangi bir Returnal DLC’si yayınlamamış olsa da, yeni içerik, güncellemeler ve düzeltmeler üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Geçtiğimiz ay yayınlanan 2.0 güncellemesi, uzun zamandır beklenen kayıt noktası özelliğinin yanı sıra fotoğraf modunu oyuna eklemişti.

Umuyoruz ki, Returnal tanıtımının altında yatanı öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayız. Housemarque, PS5’e özel oyunu piyasaya sürmesinin ardından Sony tarafından satın alınmıştı. Roguelike üçüncü şahıs nişancı oyunu için yenilikler yolda olabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.