Hunter’s Arena: Legends, PS Plus abonelerine ücretsiz verilecek

Hunter’s Arena: Legends, önümüzdeki ay konsolda PS5 ve PS4’e özel olarak piyasaya sürülecek ve aynı gün Steam’de Erken Erişim’den çıkarak yayınlanacak. Mantisco tarafından geliştirilen battle royale oyunu, Ağustos ayında PS Plus oyunu olarak abonelere ücretsiz sunulacak.

Hunter’s Arena: Legends, 30 oyunculu, PvP ve PvE tabanlı bir battle royale oyunu olacak. Oyun günümüzde değil, iblis avcılarının dönemindeki eski Doğu Asya’da geçiyor. Oyuncular bu avcılardan biri olarak, en ölümcül Avcı olmak için iblislerle ve diğer oyuncularla savaşacak. Oyun genelde dövüş sanatları ve kılıç savaşı içerdiğinden eylemlerin risklerini tartmak ya da ölümle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Ayrıca iblisleri yendiklerinde karakterlerini güçlendiren ganimetlerle ödüllendirilecekler.

Oyunda Solo, Trio ve Tag Match olmak üzere üç mod olacak. Solo modda herkes tek olarak daha güçlü olmak için zindanları keşfetmeye ve Demon’ları avlamaya çalışacak. Trio, üç oyuncudan oluşan takımların savaşına sahne olacak ve oyuncular, mükemmel Avcı takımını oluşturmak için birlikte çalışacak. Son olarak Tag Match, Battle Royale’den uzaklaşarak iki oyuncuyu bir arenaya koyacak. Oyuncular, seçtikleri iki Avcı ile arenaya girerek ve rakibiyle yüzleşecek.

Hunter’s Arena: Legends oynanış fragmanı

Hunter’s Arena: Legends üzerinde Mayıs ayındaki kapalı beta sürümünden bu yana birkaç değişiklik yapıldı. Avcıların sayısı Momo, Dalgi, Wu Kong, Pigsy ve Sandy’nin kadroya eklenmesiyle 17’ye yükseldi. Oyuncular kendi tarzlarına göre yakın veya menzilli ataklarda uzmanlaşabilecek. Ayrıca mermilerden kaçarken veya bir düşmana yakınlaşırken uzun menzilli saldırılara karşı savunmasız bırakan yeni bir Quickstep modu da eklendi. Tüm bunların yanı sıra harita küçültüldü ve oyuncu sayısı maç başına 30’a düşürüldü. Hızlı seyahat özelliği de tanıtıldı ve lansmanda yeni bir arena mevcut olacak.

Hunter’s Arena: Legends, 3 Ağustos’ta PS5, PS4 ve PC için piyasaya sürülecek. PS Plus üyeleri, oyunu ücretsiz olarak indirebilecek. Konsol oyuncuları, çapraz platform desteği sayesinde PC oyuncularıyla oynayabilecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.